Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світла музика. Прем’єра»
Гостя: Марина Кушнір, співачка
Ведучий: Владислав Бондарков

 
  У цьому випуску програми «Світла музика. Прем’єра» ми презентуємо пісні співачки Марини Кушнір – «Он пришел» та «Камені». Світла гостя розповідає, як народилися ці пісні і які істини бажає донести через свою творчість слухачам.

 

«…Мабуть, я просто міркувала про те, наскільки велика Божа любов до нас і як саме відбувається навернення людини. От є такий текст Писання: «Ось Я стою під дверима та стукаю: коли хто почує Мій голос і двері відчинить, Я до нього ввійду, і буду вечеряти з ним, а він зо Мною».  У моїй пісні весь цей процес навернення людини до Бога  описаний, із моменту, як Господь стукає в серце людини, і як вона відкриває [серце], і які неймовірні зміни в людині відбуваються – ця перша любов до Бога, і серце стукає, і хочеться радіти, співати, прославляючи свого Творця»

 

«… Не вистачає от просто живого людського спілкування один з одним. І ніби кам’яніють серця. От є люди, які дуже сильно зайняті своїм життям, своїм клопотом. А є люди, які ніби і зайняті, але їм просто, як повітря, необхідне ось це живе спілкування з народом Божим. Я, власне, пережила на собі, можна сказати, це…»

 

«Якщо на фізичному рівні, то зрозуміло, що серце в нас – як батарейка, яка запускає нас, як механізм, у дію. Якщо з духовного погляду дивитись, то серце… от що ми в нього впускаємо, те ми і видаємо на виході, про те ми і співаємо, говоримо…»

 

«Господь знає нас краще, ніж ми самі. Ми можемо себе оцінювати з погляду людини грішної. От, наприклад, я знаю багато людей, які просто не можуть покаятись, через те, що вони себе вже такими запеклими грішниками вважають. Але в цьому серці є місце, яке належить тільки Богу і тільки Він може запустити цей процес, коли серце почне із камінного ставати плотяним. І людина потім може дивуватись, як миттєво можуть перемінюватись ті її думки, враження стосовно Бога, церкви, Біблії, стосовно самої себе…»