Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Рубрика: «Тема дня»
Гості: Юлія та Максим Білоусови, служителі
Ведуча: Інеса Опіканець

 

  Служителі Юлія та Максим Білоусови діляться своїми роздумами щодо Великодня, його значення, можливості використання цього святкового часу для проповіді Доброї новини, а також розповідають про свою сімейну традицію відзначення Христового воскресіння.

 

Максим: «Я думаю, що пасхальний тиждень - це прекрасний час, коли тато і мама можуть посадити своїх дітей і почитати з ними історію з Євангелія, де оповіді йдуть останнього тижня життя Ісуса тут на землі»

 

Юлія: «Якщо торкатися нашої сім'ї, то наші діти народилися просто перед тим, як ми фактично стали в пасторське служіння. Тому всі наші великодні, різдвяні свята ми проводимо в церкві. Ми завжди святкуємо, завжди запрошуємо друзів, гостей. Це завжди особливий привід для того, щоб розповісти людям про Ісуса Христа»

 

Юлія: «Насправді, наскільки це важливо. Якщо читати про Пасху у [Книзі] Вихід, то як раз там Боже Слово, Божий голос звернений саме до сімей. І Бог звертається до сім'ї і каже: Я хочу, щоб взяли ягня, щоб ви його засмажили на вогнищі, щоб ви спекли цю паску, щоб ви зібралися родиною. Якщо ягня дуже велике, запросіть ще сусідів. Взагалі, вся ця Пасха почалася саме з сім'ї...»

 

Максим: «Я дуже радий, що ми живемо в такому суспільстві, де носити хрестик, в принципі, можливо... Послухайте, замість того, щоб лаяти людей або дорікати, ми завжди можемо це використовувати як трамплін і як відправний пункт для в проповіді Євангелія. І завжди в проповіді Євангелія вказати людині на хрест Ісуса Христа, адже саме хрест став цією поворотною точкою в історії»

 

Юлія: «... Смерть, з одного боку, це поразка, але для цього Ісус Христос прийшов і через хрест Він дарував нам перемогу, тому Великдень - це свято перемоги. Великдень - це свято воскресіння, життя, а весна - це теж життя, тому це дуже знаково, що саме навесні ми святкуємо цей час...»

 

Максим: «... Спрямуймо всю нашу енергію в мирних цілях, і будемо думати про те, як ми можемо послужити людям, які особливо під час Пасхи стають найбільш відкритими і готові чути про Ім'я Ісуса Христа»

 

Юлія: «Ви знаєте, сьогодні так багато хвороб, на жаль, смерті. На жаль, такого депресивного занепадницького стану, страху, паніки. Мені хотілося б побажати, щоб все-таки ось це свято життя і взагалі саме життя, яке несе в Собі Ісус Христос, щоб воно стало частиною кожної людини в нашій країні. І щоб люди перейшли від цього постійного невдоволення, нарікання до ось цього Життя, до Процвітання...»

 

Максим: «У пророка Ісаї написано так: підніми свій погляд до неба і подивися згори вниз. Мені здається це просто Божим закликом, буквально відозвою до нас, до людей, щоб ми припинили дивитися з позиції знизу, тому що ми змогли б подивитися навіть на ті речі, що відбуваються, очима Бога. Він не панікує, Він знає всі процеси і я вірю, що і нам потрібно ось буквально піднятися. Нам потрібно підвищити цю планку і почати дивитися очима Бога на все, що відбувається...»