Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світлі гості»
Гість: Андрій Стахнюк, реаніматолог
Ведуча: Ірина Суботовська

 

  Наш світлий гість Андрій Стахнюк розповідає цікаві історії зі своєї професійної діяльності, як дивовижно Господь діяв, виявляючи Свою милість до різних людей, Андрієвих пацієнтів. І як потім давав можливість засвідчити про Його славу цим людям. «Усе можливо в цьому житті, якщо ми йдемо з вірою» - каже Андрій.

«... І коли я виходив із реанімаційної палати, я почув всередині голос: «Чому ти його хорониш? Він ще живий. Він не мертвий». Знаєте, я так замислився, я прийшов у таке заціпеніння, мені стало якось не по собі: «Справді, він же ще живий...». І якраз таки в неділю (у мене була сестра з синдромом Дауна, я дуже любив і люблю відвідування людей, які з обмеженими можливостями), і я був на одному зібранні і знаєте, перша ж проповідь [була ось про що]: «А мій Викупитель живий, я буду бачити Його...». Знаєте, ціле зібрання Бог мене готував до цієї молитви... І, я пам'ятаю, така була молитва, коли небо відкрилося, я не міг зупинитися... Я дуже сильно перейнявся цим болем...»

 

«... І наступного понеділка, коли я приїхав у реанімацію, відразу підійшов [до пацієнта], його звали Саша, я... хотів запитати, як стан цього молодого хлопця, і що вирішено було медичною радою, і, знаєте, лікар подивився на мене і каже: «Ми нічого не можемо зрозуміти - ввечері він розплющив очі, і апаратура вся запрацювала...». І я просто прославив Бога. І зайшов і зрозумів, що таке лице Бога, і коли Він нас чує, і коли Він нас бачить, Він прислухається до нас, і для Нього... немає чогось такого [неможливого]. Все можливо в цьому житті, коли ми йдемо з вірою. Коли ми йдемо щиро до Бога, Бог дає [відповідь]...»

 

«... Багато чого залежить від нас. [Згадайте історію про] чотирьох друзів, які несли хворого. У хворого не було віри, була віра у тих чотирьох. У них була така мотивація, у них було таке спонукання до дії, і за їхньою вірою Бог рятує...»

 

«Ось Бог дає таку можливість рятувати життя, і діяти. Коли я на реанімації і в таких важких ситуаціях, я намагаюся діяти і все ж я молюся, про себе молюся за цю людину»

 

«... Ти розумієш, що ось у цьому є Бог, ось ця слава Божа, яку Він хоче [показати], Він наш Творець, Він закликає всіх до Себе, щоб дати ось цю вічність, дати Життя, дати ось цю радість, світло. І коли відбувається ця перемога, мало слів у мене буває, просто мовчиш од радості і, звичайно, намагаєшся засвідчити на зібранні або ще де-небудь про чудеса Божі, про милість Божу...»