Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 Програма: «Світла музика. Прем’єра»
Гостя: Діана Яковин, авторка та виконавиця
Ведуча: Ірина Суботовська

 

  Із авторкою та виконавицею Діаною Яковин говоримо про те, де брати впевненість для рішучих кроків у житті, чи можна розвинути в собі сміливість, як творчість залежить від взаємин з Богом і якою ця творчість має бути, щоб вона торкалась людських душ. Також Діана презентує у нашій програмі одну зі своїх пісень із альбому «Всім серцем».

«Я сто відсотків бачу в цьому [у можливості навчатися у Великобританії] руку Божу. Тому що подала заявку на цю програму я ще минулої зими, до моменту, коли почався карантин. І коли почалась епідемія, насправді подумала, що вже все втрачено, тому що країни всі закрились, кордони закрились, неможливо було подорожувати. Я думала, що Бог зачиняє двері. Але все-таки потім якось хвиля першого локдауну закінчилась і мені написали, що ця програма мене все ще очікує. І, слава Богу, у вересні 2020 року я сюди прилетіла…»

«Я бачу, що Бог допомагає, Бог дає сили, Бог забирає сумніви, і допомагає бути впевненою»

«Я думаю, що це виховання якоюсь мірою. Але також я вважаю, що Бог дає сили людині, і, я думаю, що кожна  людина може розвинути в собі цю рису характеру і стати сміливішою. Це можна розвивати. Треба просто приймати виклики. Виклики даються всім людям, і коли приходить якийсь виклик, то у нас завжди є вибір його прийняти, або сказати: ні-ні, і залишитись у своєму такому панцирі»

«Батьки привчили з дитинства ходити до церкви і любити церкву. І батьки з дитинства дали можливість таланту розвиватися. Вони помітили, що я музична, і вони посприяли тому, щоб розвивати талант. А також вони допомогли його пристосувати в церкві…»

«… Розвивати вокальні здібності… може будь-яка людина, яка має голос і слух. І може розвинути це до такого рівня, щоб бути дійсно професійним виконавцем. Але, щоб торкатися глибин душі слухача через християнські тексти, я вірю, що потрібно будувати і мати міцні стосунки з Богом, спілкуватися з Ним, говорити з Ним, і це залежить більше від духовного стану людини. Просто, якщо людина наповнена, і вона хоче нести Світло, то через її пісні, через тексти, які вона пише, навіть, якщо не вона написала текст, а співає пісню як кавер, наприклад, але вона несе в собі Cвітло, то люди будуть це відчувати…»

 «… Дар – це тільки маленька частка, може, 20 відсотків відіграє дар. Тому що талановитих людей є безліч. Усе залежить від того, що ти готовий «встати з дивану», і піти, і щось робити для того, щоб цей дар розвивати…»