Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світла музика. Прем’єра»
Гостя: Іванна Коваленко, авторка та виконавиця
Ведучий: Євген Худенко

 

  Ми продовжуємо знайомити вас з авторами та виконавцями альбому «Всім серцем». Немає більшої радості для християнина, аніж перебувати у Божій присутності.  Цього слід шукати, до цього слід прагнути, бо в цьому – наша надія. Так вважає наша світла гостя, співачка Іванна Коваленко. Божа присутність відновлює наші втомлені серця, окрилює і дає нам сили рухатись вперед навіть у складні часи…

 

«… Коли три місяці я сиділа вдома, я зрозуміла, що крім служіння в мене начебто нічого немає. І якось я служіння побачила в інакшому світлі. І мені захотілось служити не тільки в церкві, але піти глибше, щоб служіння моє не полягало  тільки в церковних речах, але щоб воно реально могло змінити світ…»

 

«… Ми ж не бачили на власні очі, як Ісус за нас помирав. У нас не було змоги просто це так пережити. Й іноді важко збагнути це, що відбулося там. І я довго запитувала у Бога: «Ну що я маю відчувати в цих словах, коли я кажу: «Ранами Ісуса я зцілена», що це означає особисто для мене? Як мені реально це пережити?.. І як це стосується особисто мене?» І це було те служіння, коли Бог мені давав відповідь на це питання, тому що я переживала дуже сильну присутність Бога…»

 

«Чесно, ніколи б не подумала, що я буду писати пісні, це не було для мене очевидним, це реально те, що зробив Бог…»

 

«… У плані духовному, то, звичайно, багато  людей впливали на мене. Тобто, вони впливали на мої пісні, але не музичними здібностями, а більше своїми якимись духовними відкриттями, своїми різними переживаннями в житті…»

 

«… Я думаю, що немає більшої радості, ніж переживати присутність Божу. Ні з чим ти її не порівняєш, ні з чим вона поруч не стоїть. І, я думаю, що нам треба до цього іти, шукати  цієї присутності, робити все можливе, щоб перебувати в ній більше, тому що, справді, це та надія, якої нині ми дуже потребуємо…»