Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світла музика. Прем’єра»
Гість: Андрій Чеботарьов, автор та виконавець
Ведучий: Владислав Бондарков
 

  Ми продовжуємо знайомити вас з авторами та виконавцями альбому «Всім серцем». Наш світлий гість Андрій Чеботарьов розповідає, як у його родині з’явилася музика, хто заклав у нього любов до музичної творчості, а також ділиться думками про те, яке значення має праця у досягненні професіоналізму і як на майстерність виконавця впливає участь у різних проєктах та конкурсах.

 

 «Тема професіоналізму – це, як кажуть, вік живи, вік учись. Тобто, немає меж для досконалості. Але що дуже важливо –особливо для всіх, хто хоче почати це робити, для молодих виконавців, для молодих творчих людей, - дуже важливо зрозуміти той факт, що для того, щоб почати творити, потрібно дуже мало… Все починається з маленького і у всіх нас у розпорядженні є сім нот…»

 

«… Дуже багато і світських різних виконавців надихають, і християнських також… Я взагалі дуже вдячний своїм батькам за те, що вони вклали любов до музики в нашу сім’ю, і ще до цього мій дідусь, який був батьком тринадцяти дітей, для нього було настільки важливо, щоби діти були розвинені, бо музика дуже розвиває… І він скеровував своїх дітей у сусіднє село до вчителя, який грав на гітарі, для того, щоби хтось навчився і потім навчив своїх дітей…»

 

«Я сто відсотків згодний  щодо великого значення праці і настрою щось закінчувати, це дуже важливо. Особливо, якщо ти це робиш на професійному рівні… Одне діло - знайти алмаз, але інше діло – це перетворити його на діамант»

 

«… Творці або організатори проєкту мають певне бачення і вони вирішують для себе, що саме вписується в їхній формат, тобто, формат сучасного україномовного альбому-попурі. Тому я вважаю, що така можливість [участь у якомусь конкурсі] тебе загартовує, ти також починаєш розуміти (особливо, якщо в тебе є якийсь фідбек), що можна було б зробити, щоб пісня була кращою. Тобто, участь завжди дає тобі змогу стати кращим. Участь у будь-якому конкурсі…»