Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світла музика. Прем’єра»
Гість: Жанна Іграєва, авторка та виконавиця
Ведучий: Євген Худенко

 

    Ми продовжуємо знайомити вас з авторами та виконавцями альбому «Всім серцем». Жанна Іграєва ділиться у нашій програмі своєю історією, як Господь торкнувся її серця, як вона збагнула, що без Нього не може нічого, і як нині Жанна бажає разом з Господом втілювати в життя свої творчі ідеї, щоб служити Йому і досягати інших людей…

 

«... Вірш, який я дуже часто в інстаграмі у себе пишу, він звучить так: «Господь зламаносердим близький, і впокорених духом спасає». Я дуже часто відчуваю себе такою зламаносердою, тому що в присутності Бога я нічого не можу зробити. Стає дуже приємно це відчувати, тому що власна безпорадність нагадує тобі про те, з яким Богом ти маєш справу...»

 

«Коли ти творча людина і тебе беруть в групу прославлення, це дуже небезпечно. Тому що ти і так схильний до того, щоб хотіти слави і любові людей, а тут тобі ще дають таку великий, знаєте, ґрунт для цього всього. Тому якось моя віра не має такої гарної історії. В один момент я просто зрозуміла, що я не можу без Бога...»

 

«... У 20 років ти хочеш донести якусь ідею, дати їй правильну форму, доступною мовою донести її тому, для кого ти пишеш. Усе починається з ідеї. Потім ти її виношуєш, сідаєш і намагаєшся сказати те, що ти хотів сказати...»

 

«... Якщо натхнення просто сприймати як якесь різке бажання щось зробити, це класно. Але я не знаю, як у інших людей, у мене зазвичай азарт з'являється під час самої дії. Тому що у мене дуже багато ідей і завжди хочеться щось втілити...»

 

«... Мені б хотілося, щоб всі музиканти, які є вірянами, досягали свою аудиторію, просто брали і досягали своїм інструментом свою аудиторію, яка слухає, тоді все було б по-іншому. І церквам треба вчитися розмовляти мовою невіруючих людей. Це теж очевидний факт...»