Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світла музика. Прем’єра»
Гостя: Анна-Миколюк Томпсон, авторка та виконавиця
Ведуча: Ірина Суботовська

 

  Ми продовжуємо знайомити вас з авторами та виконавцями альбому «Всім серцем». Анна-Миколюк Томпсон говорить про довіру Богові та про наповнення Його досконалим миром у складні часи, а також про те, якими мають бути християнські пісні. У них має бути Слово Боже, яке торкатиметься сердець людей і змінюватиме їхнє життя на краще.

 

«… Господь торкнувся мого серця, це вже було у 2002 році, коли я поїхала у молодіжний табір, організований американсько-канадською командою. І вже там, на служінні, це було настільки потужно і настільки сильно для мене… У той момент не було ніяких запитань і Господь робив Свою роботу у моєму житті. І це був саме той момент у моєму житті, коли я сказала: «Господи, я розумію, що Ти для мене маєш набагато більше [значення], ніж просто ходити в церкву раз у тиждень чи раз у місяць. Я знаю, що Ти кличеш мене на служіння. І тому я хочу повністю посвятити Тобі своє життя…»

 

 «… Процес пісні - складний. Часом потрібно задіювати інших людей. Часом до цієї пісні потрібно повернутися через декілька місяців або навіть років…»

 
 «… І ці негативні моменти, я не хочу сказати, що Господь посилає їх у наше життя. Але я хочу сказати, що Він дозволяє цим моментам статися, для того, щоб відшліфувати наше серце, як те золото, вичистити і забрати через цю переплавку оці домішки… Коли золото через вогонь проходить, там надзвичайно висока температура. Але воно таким чином стає ще світлішим, ще яснішим і надзвичайно якісним…»

 

«… Я можу лише довірятися Йому, довіритися Його такому надзвичайному, надприродному спокою, миру, який обіцяний для кожної дитини Божої, якого надзвичайно складно нам [досягти]. От у цій культурі практично всі такі стривожені, ми біжимо кудись, ми не знаємо, що це таке – просто сидіти і перебувати в Божому спокої та мирі і просто навіть довіряти йому…»

«… Мій чоловік так само проповідує і він каже: коли людина слухає Слово Боже через проповідь, та проповідь забудеться. Але пісня винесеться і вона буде у серці  роками. І дуже важливо зараз писати такі пісні, які мають у собі Слово Боже. Тому що люди будуть слухати ці пісні. Це Слово Боже буде закарбовуватися на одвірках нашого серця, наших думок…»