Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світла музика. Прем’єра»
Гості: гурт «Фавор»
Ведуча: Ірина Суботовська

 

  Ми продовжуємо знайомити вас з авторами та виконавцями альбому «Всім серцем». Про музику як один зі способів спілкування з людьми, а також проповіді про Бога, про служіння без жертви і про досвід участі у створенні альбому  говоримо із гуртом «Фавор».

 

Денис: «[Переживання на горі] - це переживання, яке захоплює подих, тому що ти там, де ще не був раніше. Ти бачиш ті види, яких не бачив до цього часу. І вони виглядають кожного разу по-новому.  Гора практично ніколи не показує ту саму картинку, те саме зображення, яке було минулого разу. І, окрім того, це завжди непередбачувані обставини…»

 

Денис: «Є стільки багато прекрасного, що ми можемо сказати про нашого Бога, що нас не влаштовує просто співати старі пісні по колу, знову і знову. Ми хочемо співати щось нове, ми хочемо казати більше»

 

Дмитро: «Музыка – это один из способов общения с людьми. И через музыку многие люди могут услышать и просто случайно наткнуться, где-то на Ютубе или на каком-то другом сервисе, на музыку, которая славит Бога, которая говорит о Боге, которая проповедует Бога. И, естественно, через подобную музыку, подобное прославление люди могут заинтересоваться, как минимум, именно Богом…»

 

Денис: «Якось мій добрий друг і наставник сказав, що служіння без жертви – це не служіння. І, я думаю, що воно однозначно стосується   нашого музичного служіння, тому що тут, на жаль, не прокатять ніякі варіанти, що ти собі там, скажімо, нічого не робив, а тут вийшов на сцену і дуже класно зіграв… Коли мова йде про команду, то, на жаль, без регулярних репетицій цього просто неможливо досягнути…»

 

Марина: «… Я вважаю, що це трошки суб’єктивно – казати, що ми найкращі з усіх-усіх, але цей факт нам дуже приємний :)  Насправді я знаю, що це була Божа воля, що Бог дає нам шанси, дає нам можливості і ми їх використовуємо»

 

Назар: «Для мене [участь у створенні альбому] - це розвиток. Міняється ракурс, бо ми були в прославленні, ми брали інші пісні, ми переймали їхній настрій, їхню душу, щоб передати її людям, а тут ми повинні були вкласти свою душу, свою музику, свою гармонію, свої слова, щоби писати те, що ми хочемо передати і це щось новеньке, мені подобається…»