Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світлі гості»
Гостя: Олеся Доліна, керівниця ГО «Незламні духом українці», журналістка, режисерка, психолог
Ведучий: Євген Худенко

 

  До нас на гостину завітала керівниця ГО «Незламні духом українці», журналістка, режисерка, психолог Олеся Доліна. Вона ділиться з нашими слухачами і глядачами своїми віршами, а також розповідає про себе: як Господь благословляв та підтримував її у критичних ситуаціях, які одкровення давав та як нагадував про те, що у Ньому – радість, спокій і повнота життя…

 

«Звичайно, Бог торкався мене, беріг... Я іноді думаю: ось я прийду одного разу на небо і, напевно, років сто я буду дивитися, що зі мною не сталося. І буду радіти, і дякувати за це Богові...»

 

«... Взагалі я вважаю, що слово - це той елемент, яким створено цей світ Богом. І ми зараз служителі слова. Всі люди, хто вміє говорити слова, це служителі слова. А кому ми служимо і що ми відтворюємо на цій землі, це вже інше питання...»

 

«... Потрібно бути чесним із самим собою, з людьми, які поруч. Якщо ти не можеш, скажи: «Я не можу, [Господи], допоможи мені». І до тебе прийде допомога. Тому що, справді, ми самі нічого не можемо взагалі. А тим більше нині, у такий час, коли йде такий дуже серйозний дисбаланс...»

 

«... Багато людей скаржаться, що, ось, немає любові, ось, мені погано, ось, мені нудно... Але насправді все є, воно навколо тебе, просто зрозумій, зауваж ці подарунки любові. Ми гинемо від того, що ми не помічаємо... У нас безліч, безліч подарунків щодня - Господь про нас піклується. І якщо ми почнемо їх помічати і фіксувати, вийде дуже плідне, яскраве та щасливе життя...»

 

 «... Часто ми настільки костеніємо ось у цих ідеях своїх... Вийдіть із них. Звільніть свій розум. Подихайте свіжим повітрям. Зустріньтеся з улюбленими людьми. Але, перед тим, як ви з кимось зустрінетеся, зустріньтеся з Ісусом. Погуляйте з Ним містом. Нехай це буде пів години... Ось Він чекає цієї зустрічі і у Нього є подарунок для кожного з вас...»