Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Перший обласний Форум сім’ї проведено у Черкасах


У Черкасах відбувся перший обласний Форум сім'ї. Учасники заходу прагнули визначити основні виклики, з якими сьогодні зіткнулася українська родина, побачити їхні витоки і разом шукати практичні шляхи захисту сімейних цінностей.
Доповідачі Форуму представили своє бачення проблематики в родинній сфері. Експерт із питань сімейних взаємин Адріан Буковинський окреслив сучасний стан української родини. Спікерами також були директор Східноєвропейського лідерського форуму Ярослав Лукасик та магістр мистецтв у галузі міжкультурних досліджень Станіслав Грунтковський.
Захід відвідали служителі, які представляють різні християнські конфесії. Вони також поділилися словом настанови для присутніх. Серед тих, хто брав участь у заході, були і представники органів місцевого самоврядування, влади, а ще педагоги.
Під час практичної частини форуму було представлено місцеві проекти, спрямовані на підтримку сімей, материнства, батьківства, усиновлення, профілактичні заходи в школі, повідомляє сайт «Global Christian Support».