Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

У Рівному відбувся другий в історії регіону молитовний сніданок. В молитві за Україну об'єднались понад 80 осіб.Серед запрошених гостей були голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук, міський голова Володимир Хомко, керівники церков і конфесій, представники усіх сфер життя Рівненщини, а також ветерани АТО та члени сімей загиблих воїнів.

Розпочався духовний захід зі спільного вітання митрополита Сарненського і Поліського Анатолія, архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, єпископа Рівненського і Волинського Гавриїла. Після цього учасники спільно виголосили молитву «Отче наш», а хор духовенства Рівненської єпархії «Анафора» проспівав молитву за Україну «Боже, великий, єдиний!».

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко зазначив: «Ми запозичили гарну міжнаціональну ідею Молитовних сніданків і вже вдруге проводимо цей захід, запрошуючи людей на спільну молитву. Об’єднуємось у важкі для України часи заради спільної мети, щоб держава пройшла всі випробування з гідністю і честю. Єдність і молитва – найважливіше сьогодні для українців». Про це повідомляє сайт «Релігія в Україні».