Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 


14 листопада у V Всесвітній день бідних Спільнота Святого Егідія та рух Молодь за мир роздаватимуть їжу нужденним. Благодійний захід відбудеться у 6 місцевостях Києва: на Майдані Незалежності, Подолі, Центральному вокзалі, Голосієві, Дарниці. Учасники акції приготують їжу, а потім вирушать на маршрути роздачі.
 
День бідних вперше відзначали у 2017 р. за ініціативи Папи Римського Франциска. Цього року у зверненні до цього дня він говорив про благодійність, милостиню, а також про зміну ставлення до бідних.
 
«Жест добродійності передбачає добродія та адресата, в той час як взаємоподіл породжує братерство. Милостиня є принагідною, взаємоподіл, натомість, є тривалим. Перша ризикує винагороджувати того, хто її чинить і принижувати отримувача, другий зміцнює солідарність та закладає необхідні передумови для досягнення справедливості», – сказав понтифік.
 
Спільнота святого Егідія вже більше 20 років допомагає бідним в Україні. Учасники спільноти щотижня роздають більше 1000 порцій їжі нужденним, допомагають бездомним відновити документи, отримати житло та роботу.  Спільнота існує в більш, ніж 70 країнах світу. Вона відома своєю миротворчою діяльністю та допомогою бідним.