Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Всенародний День Батька2009-2019 рр. – 10 років разом! 🤩 Запрошуємо вас на 10-ту річницю вуличного фестивалю «Всенародний День Батька»!
 
ПЕРЕДІСТОРІЯ:

У 2003 р. Ініціативна група під керівництвом Олександра Марченка зареєструвала Громадську організацію «Міжнародний Центр Батьківства», з метою відновлення в Україні культури відповідального батьківства та піднесення на державному рівні ролі батька в сім’ї та суспільстві.
 
У 2006 р. Міжнародним Центром Батьківства була розпочата Громадська ініціатива із впровадження офіційного святкування Дня Батька в Україні, яка досягла своєї мети 18 травня 2019 р., коли Президент України підписав Указ про встановлення офіційного Дня батька в Україні. В рамках цієї Ініціативи, в 2009 р. вперше в Україні, у третю неділю вересня був проведений вуличний фестиваль «Всенародний День Батька».
 
Директор Міжнародного Центру Батьківства Сергій Цвєтков спільно з КМЦС «Родинний Дім» запрошують вас відвідати культурно-мистецькій захід з нагоди відзначення Всенародного Дня Батька!
 
На вас чекатимуть 🏆 конкурси, 🎁 подарунки та море 🤩 веселощів. Святкова концертна програма та інтерактивні ігрові локації для батьків з дітьми наповнять цей день чудовим настроєм і незабутніми спогадами для всієї сім’ї!
 
На локації КМЦС «Родинний дім» ви маєте унікальну можливість:
🎯 ознайомитись з діяльністю Київського міського центру сім’ї «Родинний дім»;
🎯 отримати індивідуальну консультацію юриста та психологів Київського міського центру сім’ї «Родинний дім» щодо гармонізації родинних стосунків та створення емоційно-сприятливої атмосфери в сім’ї;
🎯 взяти участь у творчому майстер-класі для дітей «Вітальна листівка для тата і дідуся»;
🎯 долучитися до створення карти побажань «Наші долоньки»;
🎯 взяти участь у дослідженні та отримати сертифікати на семінари;
🎯 зробити неповторну фотографію на згадку про свято.
 
Святкуймо День Батька всією сім’єю!
 
 
Детально про подію – у програмі «Світлі гості» на на YouTube каналі Світлого радіо: