Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 


15 вересня на головній вулиці столиці – Хрещатику вже втретє відбулося свято Подяки нашому Господу Ісусу Христу.
Масштабна подія зібрала тисячі християн, які прийшли зі своїми родинами для того, щоб молитовно виразити свою вдячність Богу. Атмосфера Божої присутності, позитивні емоції, усмішки, конкурси, подарунки – таким був День Подяки у Києві.
 
Локація Світлого радіо також була розміщена на Хрещатику між наметами «Дякую Богу за Україну!» та «Дякую Богу за здоров’я!». Від самого ранку біля намету Світлого радіо були ведучі, волонтери, учасники біблійних зустрічей радіопроекту «Хліб Насущний».
 
  Усі вони роздавали молитовні листівки радіо «Еммануїл», а згодом – запрошували людей до участі у розіграші призів від Світлого радіо – радіоприймачів, налаштованих на світлу хвилю, футболок, чашок та еко-торбинок із логотипом Світлого радіо.

 

Усі дітки, які брали участь у розіграші, отримали солодкі подарунки!
 
  

Світла радіородина нікого не залишила без уваги!
 
Окрім того, до намету Світлого радіо підходили наші слухачі, багато з яких слухають нас вже 14 років (саме стільки мовить радіо «Еммануїл» в українському медіа-просторі).
 
 
 

Вони ділилися своїми свідченнями, розповідали, як Бог через Світлу хвилю зробив і далі продовжує робити чудеса в їхніх родинах, у стосунках із їхніми дітьми, тощо. Такі свідчення не можуть не тішити, вони торкаються сердець тих, хто ще не так давно відкрив своє серце для Бога.
 
Усією командою Світлого радіо ми щиро дякуємо нашому Господу Ісусу Христу за ті благодіяння, які Він творить у нашому житті, в житті наших волонтерів і слухачів! Дякуємо Богу за те, що День Подяки відбувся, і віримо, що це свято вже зовсім скоро стане святом не тільки для віруючих християн, а й для всіх українців!