Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Українське Біблійне Товариство29 грудня 2020 року в студію Світлого радіо завітали Президент Українського Біблійного Товариства – Григорій Іванович Комендант та заступник Президента Українського Біблійного Товариства – Анатолій Васильович Райчинець. Наші глибокошановані гості, наші друзі, які підтримують Світле радіо протягом 15 років мовлення, привітали усю команду з ювілеєм, який ми святкували у червні 2020 року, подарувавши нагороду – «Людина, яка змінює світ». Це склянна статуетка людини-сіяча, адже, Світле радіо протягом 15 років мовлення сіє Слово Боже у серця багатьох людей різних конфесій.

 
 
 
Від усього колективу Світлого радіо ми щиро дякуємо Українському Біблійному Товариству за цю високу нагороду! Дякуємо Господу за можливість нести світло Божого Слова у різні частинки світу, адже, хвилю радіо «Еммануїл» можна слухати як через радіоприймачі на території 8 міст та областей України, так і будь-де, де є інтернет-покриття – завдяки оновленому додатку Світлого радіо! Ми будемо і надалі нести це служіння на Божій ниві! Будемо з радістю співпрацювати із Українським Біблійним Товариством, долучаючись до спільних проектів для популяризації благої звістки!

Програму «Світлі гості» за участю Григорія Коменданта і Анатолія Райчинця ви можете переглянути на YouTube каналі Світлого радіо:
https://www.youtube.com/watch?v=8raTmUuN2R0&t=228s