Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Христос Воскрес!


Попри карантин, Світле радіо продовжує свою роботу: і хоча двері багатьох закладів закриваються, у радіохвиль є унікальні можливості, щоб бути разом і залишатися на зв’язку. Пропонуємо об’єднатися усім разом за Пасхальним столом духовної поживи 4 і 5 квітня! На слухачів чекають привітання від наших гостей, вірші, цитати з Біблії, пісні, читання маленькими слухачами біблійних віршів на тему Воскресіння Ісуса Христа. Тематичними будуть і наші інтерактиви: «Ранкова школа», «Обговорення теми дня», «Світле освідчення», «Допитливі знавці».
 
Але особливим подарунком, який буде до душі як сімейним людям, так і тим, хто святкує Пасху на самоті – проект «Пасха у родинному колі». Ми завітаємо в гості до різних-різних людей, аби запитати, навіщо святкувати Пасху, що є головним у цьому святі, як об’єднати родину разом, що таке хрест і воскресіння.
 
На спілкування нам любо дали згоду подружжя пасторів Максима та Юлії Білоусових, сестра Христофора Буштин (УГКЦ), о. Антоній Демиденко (УПЦ), Григорій Комендант (президент «Українського Біблійного Товариства») та Максим Довгопол (автор нової дитячої програми на радіо «Еммануїл»). Їх ми будемо чути в ефірі протягом усього недільного дня – 4 квітня.
 
Сподіваємося, що свято Христового Воскресіння подарує вам радість, принесе очікуване, відкриє таємне, зміцнить у Дусі!
 
Христос Воскрес!!!