Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 
В ефірі рубрика «З відкритим серцем». З вами генеральний директор ТРК «Еммануїл» Галина Волченко.

Нещодавно мене запитали в розмові: «Чи має ваше радіо постійних спонсорів, які фінансують мовлення?»

Яке звучне слово «спонсори»!  І я
розумію, що так, у нас є спонсори, завдяки яким до сьогодні триває
робота радіостанції, триває проповідь Божого Слова у радіоефірі!

Ці спонсори, мабуть, ви – наші звичайні слухачі.

Ми не знаємо імен багатьох з вас, ми ніколи не зустрічалися, можливо познайомимося лише у вічності, на небесах. Пенсіонери та їхні діти, що працюють, молоді сім'ї з дітьми та служителі церков, які щомісяця виділяють зі своїх доходів можливу суму та перераховують її на рахунок нашого Світлого радіо «Еммануїл».

Усі ці гроші (іноді від 20 гривень) потрапляють в загальну суму, яку нам треба розподілити між вежами у 8 містах, податками, поточними щомісячними виплатами, сплатити супутникове мовлення на всю Європу, ремонт та купівля необхідного обладнання, послуги інтернет-провайдерів та інше. Ми з любов’ю називаємо наших спонсорів партнерами радіо служіння.

Ми регулярно з командою молимось, щоб Бог благословив цих вірних людей. Ми так вдячні за кожне ім’я партнера, яке знає сам Бог. За роки  існування за вірою, ми знаємо, що літо – це непростий період, коли зменшуються надходження, бо на перше місце в наших слухачів стають деякі сімейні витрати та справи. Але такого літа ми ще не мали!

Я нещодавно говорила з жінкою-волонтером, вона сказала, що в етері просто не чути про те, що радіо чогось потребує, і що ми не запрошуємо до партнерства людей. І тому, мабуть, так мало надходжень. Борги за сплату супутника накопичилися за кілька місяців. Ми розуміємо, що кожному слухачеві зараз нелегко, що вся країна зараз збирає кошти для нашої перемоги у війні. Але ж Боже Слово також зброя!

Молитва за Україну, яка поєднує слухачів по всій землі, – сила! Навіть якщо просто уявити, що над усією нашою територією проголошується слава Божа, Слово Боже через ефір, що покриває Україну з супутника, то стає зрозуміло, як важливо продовжувати світле радіослужіння. Я дуже прошу Вас, наші дорогі, які ще не партнери радіо, приєднуйтесь до нашої радіородини!

Якщо ви давно не підтримували радіо, телефонуйте, ми нагадаємо, як це можна зробити. Особливо прошу: моліться за долю та Боже фінансування Світлого радіо «Еммануїл». Пишіть, телефонуйте за всіма можливими нашими контактами, заходьте на сайт до розділу «Партнерство». Це не так складно. Просимо: «Будьте з нами. Ми потрібні один одному»

Немає фінансування від держави, є лише партнери, є лише духовна радіородина. Дякуємо кожному, хто бере участь в міру сил і забезпечує можливість таких ось історій, історій наших слухачів.

До вашої уваги розшифровка аудіо відгуків:

Дзвінок 1. «Я радуюсь, що в мене є захист – це Господь. Я радуюсь, що в мене є друзі через радіо «Еммануїл». Я радуюсь, що в мене є радіо «Еммануїл». Я радуюсь, що я можу думати. Я радуюсь усьому. Я радуюсь… я просто радуюсь… я живу і радуюсь… І дякую за це Господу»

Дзвінок 2. «Я вже  давно помітила, що світле радіо «Еммануїл» має дуже сильний енергетичний зв'язок із небом. Тому зараз сказати вам дякую, це буде замало»

Дзвінок 3. «Мене звуть Ганна Володимирівна, мені 71 год. Я знаходжусь постійно вдома. Я дуже задоволена радіо. І вночі, і вдень такі гарні пісні, і такі гарні розповіді, поради…»

Дзвінок 4. «Мені спочатку здалось, що я чую щось про Бога, проповідь, прославлення. І тут я зрозумів, мене осяяло: ось воно, алілуя! Бог послав мені християнське радіо. Я почав друзям своїм розповідати про нього. З 2013 року я з Богом,  жодного разу не пожалкував».

Дзвінок 5. «Слава Богу за радіо, що можна ось так от в ефірі привітати,  подякувати всім людям, що наше радіо живе. І ми маємо його підтримувати обов’язково, не забувати, бо вже немає життя без радіо, то голос Бога Живого. Я, наприклад, не уявляю свого життя вже без радіо. Обов’язково тільки прокидаюсь, швиденько включаю, слухаю, молюся з радіо, тому всіх закликаю підтримувати радіо. Любімо його. І дякуємо Господу за це радіо!»

Ось так. Усією командою Світлого радіо «Еммануїл» дякую за кожну гривню, за кожну молитву.

З вами була Галина Волченко

Посилання для партнерства