Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Днями студію Світлого радіо Еммануїл відвідала Світлана Співакова - світла жінка,телеведуча, бізнес-леді,служитель,дружина та мама.
Протягом бесіди гостя ділилась зі слухачами щасливими моментами та історіями життєвих випробувань, навіть трагедій.Покинули землю дві доньки із народжених Світланою п'ятьох дітей.Одна дівчинка загинула в аварії,друга донька народилась із аномальними відхиленнями в розвитку центральної нервової системи. Світлана каже, що це був ангел з одним крилом, який навчив вірити й любити.Розповідала гостя, як вони вдочерили двох дівчаток.Як, проживши разом у шлюбі 22 роки,ця відома пара служителів проходила складний період у сімейному житті, який трохи не призвів Гліба й Світлану до розлучення.
Також наша гостя ділилася порадами,як бути щасливою дружиною. Світлана каже, що насамперед треба поставити собі кілька питань. Якою я хочу бути дружиною, щоб мій чоловік продовжував захоплюватися мною, як своєю коханою? Як я можу надихати його, щоб пройти труднощі й вистояти у випробуваннях? Як я можу висловлювати подяку, навіть за маленькі досягнення? І якою я хочу бути матір'ю?
Необхідно розібратися в потребах свого чоловіка. Як він розуміє прояв любові до себе з боку дружини? Що значить для нього повага, довіра, увага й підтримка, яку може проявити дружина?
Звичайно ж, говорила гостя й про служіння. Якщо зрозуміти, що це Бог дає нам певні інструменти, щоб змінювати цей світ, то і бізнес може стати служінням. Мрія Світлани - бачити кожну жінку сильною й сміливою в цьому світі, сповненому розчарувань, щасливою й успішною у своєму покликанні, здоровою в дусі, душі й тілі, вірною у своїй родині, освітленою істиною і любов'ю!