В ефірі програми «Світлі гості» прозвучало інтерв’ю з Людмилою Корольчук, Головою правління громадської організації «У дитячих долонях», що надає допомогу родинам, в яких є діти з особливими потребами.

Гостя розповіла, як фахівці організації надають психологічну підтримку батькам таких дітей, розповідають, чому їх важливо лишати в сім’ї, навчають, як ефективніше інтегруватися в суспільство.

Як зазначила Людмила Корольчук, діти з особливими потребами можуть принести багато любові своїм батькам.

За словами гості, їхня організація долучилася до запровадження в дитсадках Оболонського району Києва інклюзивної форми освіти, коли до групи зі звичайними малюками можуть ходити діти з особливими потребами.

Людмила Корольчук також розповіла, що у їхньому центрі займаються дошкільнята від 2-річного віку. Навчання допомагає дітям з обмеженими можливостями адаптуватися до соціуму, здобувати навички самообслуговування, а найголовніше – мати ефективне спілкування, яке є надзвичайно важливим.

За словами гості, в центрі застосовують метод каністерапії – лікування та реабілітації людей за допомогою спеціально відібраних та навчених собак. Два спеціально навчених лабрадори центру працюють із дітками, беруть участь в іграх, що також позитивно впливає на розвиток малюків.