На Світлому радіо в програмі «Світлі гості» відбулася зустріч із відомим християнським виконавцем Володимиром Лимаренком.

За словами музиканта, в юнацькі роки йому не довелося стояти перед вибором професії, захоплення музикою триває все життя. Володимир не лише пише музику й тексти пісень, але також є виконавцем і аранжувальником, що працює в різних музичних стилях.

За словами гостя, він вдячний за підтримку й розуміння своїй родині. Материнська молитва, дружні стосунки з братом і сестрою допомагали музиканту долати труднощі, відчувати любов і турботу рідних. А зустріч із Богом розширила межі творчості, направила музичну діяльність на прославлення Творця.

Як зазначив Володимир, Бог відкрив його серце до циганського народу, тому багато пісень створені виконавцем в ромській музичній традиції. Під час сольних виступів, за словами музиканта, він обов’язково частину концерту присвячує виконанню циганських пісень.

Володимир підкреслив, що намагається нести своєю творчістю тепло, добро, любов і співає про те, що торкається людського серця.