Які чудові друзі у Світлого радіо! Без вас, наші волонтери, нам ніколи б не стати саме таким радіо! Є традиція, яка приводить в один день в нашу редакцію не всіх, але багатьох добровольців! І ми всі разом в молитві дякуємо Богові за можливість служити на цьому радіо.Так, на зустрічі, яка відбулася 13 січня в теплій атмосфері за круглим столом, наповненим смакотою, обговорювалися ідеї про створення нової програми, присвяченій темі великих математиків і фізиків; концертних заходів різних масштабів; начитки нових книг в цикл програм "Натхнення" і безліч інших світлих ідей.

Також нагадуємо про те, що наш дорогий волонтер Віктор Еверт ремонтує приймачі: якщо ви живете в Києві, і у вас не працює апарат - зателефонуйте до редакції радіо: (044) 25 45 130.Кожна зустріч - це прекрасний сімейний час нових ідей і знайомств! Адже щороку до нас приєднуються нові люди. Що роблять наші волонтери-служителі? Готують авторські програми, диктори начитують ролики і створюють фонограми для ефіру, роздають візитки, купують і розносять приймачі, створюють додатки і підтримують наш сайт, придумують і розміщують рекламу радіо Еммануїл в своїх містах, беруть участь у заходах-презентаціях, допомагають зробити розсилку листів і проводити щотижневі зустрічі зі слухачами! Нехай Бог благословить кожного, хто безоплатно служить на радіо! Тих, кого ми знаємо і хто робить, але знає їх тільки Господь Бог!

1 Кор. 15 глава - Отже, мої брати любі, будьте міцні, непохитні, завжди в Господньому ділі, знаючи, що ваша праця не марна перед Господом!