Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 


Згідно з Біблією, Ісус Христос, після смерті, спустився у пекло, і проповідував там. Кому Ісус проповідував у пеклі? Що саме Він проповідував?
 
Написано: «… Хрис­тос, щоб привести нас до Бога, один раз постраждав за грiхи на­шi, Праведник за неправедних, був­ши умертвлений тiлом, але ожив­ши Духом, Яким Вiн i тим духам, що перебували у темницi, зi­йшовши, проповiдав, якi колись противилися Божому довготерпiн­ню, що очікувало їх за днiв Hоя, коли будувався ковчег, у якому не­багато, тобто вiсiм душ, спасло­ся вiд води.» (1 Пет. 3:18-20). Коли Ісус помер тілом – Він ожив духом, опустився у пекло, і проповідував там Євангеліє душам людей, які ніколи не чули і не знали Ісуса Христа. Навіщо Христос це робив?
Бог любить усіх людей! Бог хоче спасти усіх: «… Який хо­че, щоб усi люди спаслися i досяг­ли пiзнання iстини.» (1 Тим. 2:4). Спасіння можливе тільки через Ісуса Христа! – «Хто має Сина Божого, той має життя; хто не має Сина Божого, той не має життя.» (1 Ін. 5:12), але, мільярди людей померли, не чувши Євангелія про Христа. А Бог любить усіх людей, тому що кожна людина створена за образом і подобою Бога: «І сказав Бог: створімо людину за образом Нашим [і] за подобою Нашою,» (Бут. 1:26). Тому, для Бога дорога кожна людина на планеті Земля, і Бог не хоче, щоб люди загинули: «… Я, говорить Гос­подь Бог: не хочу смерти грішника, але щоб грішник навернувся від путі сво­го і живий був.» (Єз. 33:11). Саме тому, Бог підійшов до кожної людини у пеклі (і, навіть, до тих, хто жив іще до потопу), і кожному запропонував спасіння. Бог дає шанс отримати спасіння кожній людині. Ось для цього Ісус Христос і опустився у темряву пекла – щоб спасти грішника, щоб грішник не пішов у озеро вогненне!
 
Є ще одне місце Писання: «Бо на це i мертвим благовiстилося, щоб вони, як люди, прийнявши суд людською плот­тю, по-Божому жили духом.» (1 Пет. 4:6). Тобто, якщо вони приймуть благовістя Ісуса Христа у пеклі, – тоді вони все одно будуть піддані суду по плоті, але, душі їхні спасуться, і вони будуть записані у книзі життя.
То що ж проповідував їм Ісус Христос? Ймовірно, проповідь була такою: Я – Син Божий, Який відкупив тебе Своєю смертю, помер за тебе, за твої гріхи. Чи віриш ти Мені, що Я – Син Божий, що Я – Господь усіх? Якщо душа грішника у це вірила – вона буде виправдана на суді.
 
Так само і в наші дні: якщо хтось помре, не чувши Євангелія (а таких місць на землі ще багато), – тоді Бог підійде до нього у пеклі, запропонує йому спасіння через віру в Нього. Бог не залишить жодної душі у пеклі, не запропонувавши цій душі спасіння.
 
Велика ймовірність того, що до тих людей, які чули Євангеліє за життя, але, не прийняли Його, – Ісус не підходить після смерті, що Він не пропонує їм спасіння, оскільки вони вже відкинули Христа. Тому, якщо хтось за життя, почувши Євангеліє Ісуса Христа, не прийме Його,  відкине Його, – той не буде вписаний у книгу життя, той піде у пекло.
Доки ми живі тут на землі, у нас є можливість прийняти Ісуса Христа Господом, повірити у Нього, і не прийти на суд. Віруючі, які увірували за життя на землі, – на суд не приходять: «Істинно, істинно кажу вам: хто слово Моє слухає і вірить у Того, Хто послав Мене, той має вічне життя і на суд не приходить, а перейшов від смерти до життя.» (Ін. 5:24), «Хто вірує в Нього, не буде осуджений, а хто не вірує, вже осуджений, бо не увірував в ім’я Єдинородного Сина Божого.» (Ін. 3:18).
 
Отже, Ісус опустився у пекло до тих померлих, які не чули Євангеліє за життя, Він проповідував їм спасіння. І той, хто прийме Ісуса Христа Господом у пеклі, – той буде виправданий на суді, той буде вписаний у книгу життя.
 
 
Автор – Олексій Волченко