Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 


Дійсно, написано: «І він зро­бить те, що всім, малим і великим, бага­тим і вбогим, вільним і ра­бам буде начертання на праву руку їх або на чоло їх, і що ніко­му не можна бу­де ні купувати, ні продавати, крім того, хто має це начертання, або ім’я звіра, або число імені його. Тут мудрість. Хто має розум, той нехай полічить число звіра, бо це число людське; число його шістсот шістдесят шість.» (Одкр. 13:16-18). Тут сказано, що це – число імені людини. Це – не вакцина, не чіп, не штрих-код, не номер паспорта, це – ім’я (або число імені) чоловіка гріха – сина погибелі. Це – не якийсь таємний, зашифрований знак. Це – дуже зрозумілий, свідомий вибір людини поклонятися сатані. Перегляньмо цей самий розділ кількома рядками вище: «І дано було йому вести війну зі святими і перемогти їх; і дана була йому влада над усяким коліном і наро­дом, і людьми, і племенем. І поклоняться йому всі, що живуть на землі, імена яких не написані в книзі життя у Агнця, заколеного від створіння світу. Хто має вухо, нехай чує.» (Одкр. 13:7-9) – дивіться, йдеться про звіра, якому була дана влада, якому було дано вести війну. Важливо відзначити, що всі, хто прийняв Ісуса Христа, – записані у книгу життя, а тому – вони не отримають печать звіра, а ті, хто не прийняв Ісуса Христа, – усі до єдиного поклоняться сатані і приймуть печать звіра.
Той, хто прийняв Ісуса Христа, – вже запечатаний печаттю Бога. Написано: «І бачив я іншого ангела, який сходив від сходу сонця, і мав печать Бога Живого. І викликнув він гучним голосом до чотирьох ангелів, яким дано шкодити землі і морю, кажучи: не робіть шкоди ні зем­лі, ні мо­рю, ні деревам, доки не покладемо печаті на чолах рабів Бога на­шого.» (Одкр. 7:2,3): тобто, бачимо, що Господь ставить Свою печать. Це відбувається, коли людина вірою приймає Ісуса Христа: «У Hьому і ви, почувши слово iстини, благовiстя вашого спасiння, та увiрувавши в Hього, були вiдзначенi обiцяним Святим Духом,…» (Еф. 1:13).
Ми знаємо, що того, хто прийняв Ісуса Христа, – вже ніхто не відлучить від Бога: «Бо я певний, що нi смерть, нi життя, нi ангели, нi початки, нi сили, нi теперiшнє, нi майбутнє, нi висота, нi глибина, анi iнше яке створiння не зможе вiдлучити нас вiд любови Божої, що в Христi Iсусi, Господi нашому.» (Рим. 8:38,39). Бог ніколи не залишить людину, яка прийняла Його! Біблія говорить нам, щоб ми були впевнені, що «… той, хто почав у вас добре дiло, вершитиме його аж до дня Iсуса Христа,…» (Флп. 1:6).
У книзі Об’явлення далі написано: «… і творить великі знамен­ня, так що й вогонь зводить з неба на землю перед людьми. І чуде­сами, які дано бу­ло йому творити перед звіром, він спокушає, тих, що живуть на землі, кажучи тим, що живуть на землі, щоб вони зробили образ звіра, який має рану від меча і жи­вий.» (Одкр. 13:13,14): тобто, люди будуть бачити усі ці знамення. Ці чудеса і знамення буде творити чоловік гріха, син погибелі. Він не буде обманювати хитрістю, чіпами чи вакцинацією. Цей звір буде вводити людей в оману чудесами і знаменнями, і саме цими великими знаменнями буде переконувати людей, щоб вони зробили собі образ звіра.
Далі читаємо: «І дано було йому вкласти дух в образ звіра, щоб образ звіра і говорив і діяв так, щоб убитий був кожен, хто не поклониться образу звіра.» (Одкр. 13:15) – тобто, тут ми бачимо явне, свідоме поклоніння звіру чи чоловіку гріха (сину погибелі). Не можна поклонятися вакцині, штрих-коду, номеру свого паспорта! «І він зро­бить те, що всім, малим і великим, бага­тим і вбогим, вільним і ра­бам буде начертання на праву руку їх або на чоло їх,…» (Одкр. 13:16): сказано, що усім, проте, це не означає, що абсолютно усім! Мається на увазі тим, хто не прийняв Ісуса Христа – чиї імена не записані у книзі життя. У віршах «… і що нікому не можна бу­де ні купувати, ні продавати, крім того, хто має це начертання, або ім’я звіра, або число імені його. Тут мудрість. Хто має розум, той нехай полічить число звіра, бо це число людське; число його шістсот шістдесят шість.» (Одкр. 13:17,18) йдеться про число імені людини, а не про назву вакцини, не про якусь технологію, не про номер ідентифікаційного коду чи паспорта.
 
Не йдіть за людськими вимислами, що ви якимось чином випадково можете отримати мітку звіра! Бог ніколи не залишить Своїх! Підкорюйте свої думки Писанню, а не людським вимислам! Біблія говорить, що це начертання – наслідок свідомого вибору, ясного розуміння і конкретного поклоніння сатані. Біблія говорить нам бути мудрими!
 
Печать – це наслідок поклоніння, а не причина! Абсолютно неправильно міркувати, що ось я випадково, через незнання поставив собі печать звіра, і тепер я піду в пекло. Погляньте, як ми отримуємо печать Духа Святого? – коли свідомо сповідуємо Ісуса Христа Господом, а, отже, – коли поклоняємося Йому, як господарю свого життя. Так само і з печаттю сатани: коли людина свідомо сповідує сатану господарем свого життя і поклоняється йому – лише тоді у такої людини буде печать звіра.
 
І взагалі, не думайте про печать звіра! Думайте про те, щоб отримати печать Духа Святого! А для цього нам потрібно увірувати в Ісуса Христа, тому що тільки ті, хто вірують у Нього, – запечатані обіцяним Святим Духом! Ті люди, які вірують в Ісуса Христа, які записані у книгу життя і посвятили Йому все своє життя, – ніколи не будуть запечатані печаттю звіра!
 
 
Автор – Олексій Волченко
 
 
* для того, щоб поділитися статтею в будь-якій соціальній мережі з мобільної версії сайту, потрібно натиснути  в кінці статті, обрати із запропонованих варіантів той, який потрібен саме вам, натиснути на його іконку, і підтвердити дію на сторінці свого профілю.