Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 
Сонце, повітря і вода, як загальновідомо, - найкращі друзі літнього відпочинку. А ще нові цікаві знайомства, спілкування з Богом і природою, рухливі ігри та незабутні враження – ось далеко не повний список того, що може очікувати дітей і підлітків, чиї турботливі батьки подивляться на нашому сайті або каналі в YouTube цикл програм, присвячених християнським дитячим таборам. Світле радіо підготувало цікаві зустрічі з організаторами та учасниками цього служіння, які подбають про те, щоб кожна дитина була оточена влітку новими друзями, чуйними дорослими і любов'ю Творця.

  • Якщо у вашій родині ростуть хлопчики-непосиди, які прагнуть постійно зростати в пізнанні життя, табір «Вертикаль» стане саме тим місцем, де їхньому ентузіазму та енергії знайдуть правильне застосування. А якщо дітям необхідні нові знайомства - табір «Кращі друзі» заповнить потребу в цікавому спілкуванні.
  • Знайти правильний курс у життєвому морі дітям і підліткам допоможуть наставники таборів «Навігатор» і «Джерело надії». А скаутський наметовий табір «Перевал» познайомить підлітків із захопливою розвивальною програмою та екстремальними видами спорту.
  • Щоб батькам, усім зацікавленим дорослим і дітям краще розібратися в темі дитячого табірного служіння, директор фонду «Пшеничне зерно» Надія Купрійонок розповіла про основні напрямки роботи з дітьми в таборах, про підготовку лідерів і наставників цього служіння.


  • Також ці питання висвітлив у своєму інтерв'ю заступник директора з методичної роботи Асоціації християнських молодіжних таборів Володимир Шевченко, який зазначив,
що для успішного розвитку християнського табірного служіння в Україні необхідна плідна співпраця, в основу якої закладено біблійні принципи виховання молодого покоління.  • Діти, захоплені творчістю, зможуть реалізувати свої здібності в таборі "Веселка". Якщо ж дитина ще не розкрила в собі даровані Богом таланти, то наставники "Табору для тебе і твоїх друзів" допоможуть їй проявити свою індивідуальність.