Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

 Гості: Діна та Микола Савчуки, служителі церкви "Спасіння" (Вишневе Київської області)    
Програма: «Світлі посиденьки»
Ведуча: Софія Яковин 

Світле радіо «Еммануїл» прагне у своїх програмах висвітлювати теми, які є актуальними для сучасного суспільства. Цей випуск програми «Світлі посиденьки» ведучі назвали так: «Соцмережі: необхідність, діагноз чи ресурс?».

Віртуальне життя давно вже стало частиною життя реального. Добре це чи погано? Чи всі християни просиджують час у соціальних мережах? Інтернет - це величезні можливості, які дав Бог? Чи, навпаки, - потужна зброя того, хто має мету «вкрасти, вбити і вигубити»? Чи зареєстрований Ісус у Фейсбуці і не тільки? Чи завжди Він  - в онлайні? Чи у Христа є важливіші справи там, на Небесах? На ці та інші, цікаві та актуальні, запитання  спробували дати відповіді  Софії Яковин (і всім нам) служителі церкви «Спасіння» Діна та Микола Савчуки.

 

Діна: «…Мій чоловік багато проводить часу у соцмережах. Це ніяк йому не заважає мені допомагати. Він мені допомагає дуже багато. Ми робимо все разом удома…»

Діна: «Для мене соцмережі – це, по-перше, гарне нагадування, в кого коли День народження, щоб ні про кого не забути і наприкінці дня, зазвичай 15-20 хвилин, я можу погортати фотографії, просто, щоб відволіктися від буденних справ…» 

Микола: «Для мене соцмережі – це необхідність, оскільки (я так вірю) служителі мають бути в максимальному контакті з людьми. Якщо люди є в соцмережах, очевидно, там мають бути і служителі..."

Микола: «Другий момент – я думаю, тут важливо розуміти, що в соцмережах ми як служителі також показуємо певну модель поведінки... Ну, і звісно, це можливість бути всюди, де ми є, світлом для світу, публікувати якийсь християнський контент,  щось поширювати, показувати свою позицію з тих чи інших питань»