Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світлі гості»
Гість: Анатолій Білуха, арт-директор, smm-менеджер
Ведучий: Владислав Бондарков

 

  Як привернути увагу молоді до християнських цінностей? Як охопити Доброю новиною якомога більшу кількість молодих людей? Сьогодні з’явилися нові служіння, такі як місіонерство в медіа, в інтернеті, в соціальних мережах. Представники цих, сучасних напрямків духовної праці, несуть молоді правильні цінності, здатні змінити життя. Саме таке служіння здійснює наш світлий гість, арт-директор, smm-менеджер Анатолій Білуха.

 

«... Я молився і думав, як же залучити молодь, як врятувати, як привести до Бога, й ось одна з молитов така була - ще існувала «ВКонтакте» соцмережа така, ... і я почав пробувати робити всякі плакати, всякі банери. Ми Скайпом запрошували Ріка Реннера проповідувати просто на молодіжному служінні та інших знаних проповідників. І я в молитві отримував одкровення про медіа і про силу медіа...»

 

«Пастирство - це піднімати, рятувати людей, вести за собою. Це пастир, який піклується про інших. І ось я - медіамісіонер або, скажімо, медіапастир, у яких є багато мільйонів підписників у різних соцмережах. І, наповнюючи ці контенти, я їм даю їжу, я даю їм правильні проповіді, я несу їм якусь звістку й поширюю правильні цінності...»

 

«... Нині молодь хоче щось нове, креативне і красиве. Змінилися смаки, змінилися покоління і сьогодні їм потрібно щось швидке, щось зрозуміле і що приверне більше уваги...»

 

«... Найцікавіше, що йдуть люди на тему. Ми, і я в тому числі, красиво робимо цілий медіаконтент, публікації, які будуть виходити, дуже красиво подаємо, і подаємо самі теми. Навіть не людей, а теми, які допоможуть в результаті людині...»

 

«... Насправді за нами дуже багато людей стежать як за християнами. Ми недооцінюємо іноді свої соцмережі. Ми думаємо: «У мене підписано сто осіб». Але в охопленні (можна подивитися статистику) там може бути і за тисячу, а іноді якась публікація «вистрілює», медійною мовою кажучи, і охоплення набирає дуже великі. І тому потрібно бути акуратним і бути обережним з тим, що ми публікуємо в соціальних мережах...»

 

«Я скажу так: той, хто веде соціальні мережі, займається медіа - це той самий священик. Це левит, служитель, який у церкві служить. Як проповідник за кафедрою, котрий говорить слово, навчає, так і медіаслужитель, місіонер. Він теж служитель і тому він несе цю Звістку. І треба питати у Бога, куди йти і що там робити...»