Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світлі посиденьки»
Ведучі: Софія Яковин та Надія Кондратюк

 Живи сьогодні!

В особливо-святковомуJ випуску програми «Світлі посиденьки» її ведучі Софія Яковин та Надія Кондратюк розмірковують про щастя жити сьогодні та цінувати те, що маємо цього дня. Цінувати не те, чим володіли вчора, й не те, що здобудемо завтра, а те, що маємо саме СЬОГОДНІ.

Не у всіх людей є «сьогодні» - дехто вже втратив таку можливість. Тож радіючи тому, що Господь дає нам у цей момент, живімо СЬОГОДНІ! Христос каже: «Я прийшов, щоб мали життя - і мали вдосталь» (Івана 10:10). Це не порожнє твердження. Слово «вдосталь» Господь Ісус наповнює Собою. Наповнює Своєю вірністю, Своєю любов’ю, Своєю благодаттю, Своїми обітницями. Тож живімо сьогодні, бо ми, діти Божі, маємо для цього всі підстави…

 

 Софія: «…Живи сьогодні. Два слова всього, але тут можна багато що сказати. Можна прожити все життя, думаючи, що живеш, але ЖИТТЯМ це назвати складно. А можна бути у важких обставинах, і все ж ЖИТИ…»

 

 Софія: «Хтось, можливо, нас слухає і варить борщик. Привіт вам! Ви живете СЬОГОДНІ. І ви молодці. Бо, слава Богу, що у вас є для кого його готувати. І слава Богу, що ви маєте для цього здоров’я…»

 

 Надія: «… Я вдячна за весь той досвід, який був цього року. За кожний біль, за кожну рану… Я особисто більше за якісь труднощі, аніж за веселощі, тому що у труднощах завжди є момент РОСТУ. Ми не ростемо, коли нам добре… Ми не ростемо, коли ми нагорі. Ми ростемо тоді, коли ми – в ДОЛИНІ. Бо кожна долина дає можливість піднятися НАГОРУ…»