Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Гостя: Людмила Майоренко
Програма: «Світло підтримки»
Ведуча: Інеса Опіканець

 

  Вам необхідна сьогодні підтримка? Ви потребуєте світла наприкінці тунелю? Тоді це інтерв’ю – для вас. Свого часу Людмилі Майоренко, гості нашої програми, поставили діагноз – «дегенерація сітківки обох очей». Були й інші серйозні проблеми зі здоров’ям. Але сьогодні жінка до нашої студії прийшла сама. Чесно кажучи, ми були здивовані. І тому захотіли чимскоріше почути її історію. Як Господь діяв у цій дивовижній ситуації – слухайте (і дивіться) у нашій передачі «Світло підтримки».

 

  «Ми знали, що є Бог. Але Його особисто ніколи не знали»

 

  «...Змиріться. Ви не будете ніколи говорити. Ви будете тільки шепотіти. Так, можливо,  операцію [зроблять] за кордоном, але у вашій ситуації це не допоможе». Але, ви знаєте, для Бога немає нічого неможливого...»

 

 «…Я щомісяця їздила на Зоологічну [до медичного закладу], ми там робили спеціальні вправи. Але навіть там мене викреслили зі списку, мовляв, «вам нічого не допоможе, більше не приходьте»... На сьомому з половиною місяці зв'язка здригнулася і пішов прогрес. І коли мені зараз роблять зауваження: «Ти голосно говориш», я відповідаю: «Слава Богові!», тому що мені казали, що я буду тільки шепотіти...»