Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Гостя: Єва Фландер, співачка  
Програма: «Світла музика. Прем’єра»
Ведуча: Ірина Суботовська

   У  програмі «Світла музика. Прем’єра» наша гостя, співачка Єва Фландер розповідає про власну творчість та представляє нову пісню «Я говорю «Да!». Усю свою діяльність виконавиця спрямовує на те, щоб люди дізнавалися про Божу любов та приймали подарунок духовного спасіння. А також співачка ділиться своєю життєвою історією. Річ у тому, що справжнє  ім’я Єви – Люсія-Августина. Батьки жінки з таким красивим ім’ям мають бельгійсько-німецьке коріння, а сама Єва народилася тут, в Україні. Цікаву розповідь нашої гості слухайте у нашій передачі.

  «Почала я займатися скрипкою з п'яти років. Батьки хотіли, щоб я грала, ну, принаймні, як Паганіні...  »

 

   «З дванадцяти років тато сказав: «Якщо ти хочеш співати, ти повинна навчитися акомпанувати собі на гітарі». І віддав мене на клас шестиструнної класичної гітари. І мені стало ще важче - скрипка, гітара, і плюс я ще займалася спортом (плаванням)»

 

   «Ви знаєте, у мене... було невтомне бажання кимось бути дуже значущим у світі. Це можна назвати в християнстві і гординею, з одного боку, а з іншого - якщо брати... завзятість і бажання залишити свій слід в історії - це напевно, теж дуже добре...»

 

   «Після християнського фестивалю в Чернівцях я захотіла, щоб люди любов'ю творили майбутнє... «Люди землі - від краю до краю, Відчуйте радість Божого раю». А що таке рай? Це любов, яка живе в серці...»

 

   «...[Люди] кажуть: «Твоя філософія нас стомлює». А потім, коли починаєш трішечки милосердніше... пояснювати, для чого мистецтво... У нього є призначення з неба, для чого Бог створив музику та мистецтво. А є шоу-бізнес, де превалюють бізнес і гроші. Тому, мистецтво - рятує душу, а шоу-бізнес - вбиває душу. Тому тепер потрібно туди прийти, але прийти не з мечем, а прийти з любов'ю...»

 

   «Мені [допомагало приймати людей] розуміння того, хто я є в Бозі. Якщо я є частина Бога, отже, я повинна приймати людей так, як Він. У мене є пісенька, називається «Погляд на людей»: «Дивись на людей, як на зірки. Шедевр незрівнянний Творця...». А потім береш «батіжка» і можна когось посварити, покартати... Бог сказав: «Істина завжди стоїть на двох точках: спочатку - любов, потім - батіг». Ось чому Ісус перемагав: Він любив..., а потім брав - і ламав...»

 

   «Є у Ті Ді Джейкса (відомого американського євангеліста - прим.ред.) дуже хороша проповідь: двоє людей говорять про одне й те саме. Один - каже, а інший - пройшов. Вірять тому, хто пройшов. Тому ні про що не шкодую. Тільки б встигнути все зробити, то, що Він мені дав, жити Ним, дихати Ним. І подарувати багато людям всього... Коли я дивлюся, скільки ран на серцях у людей.., моя душа обливається сльозами і болем. Хочеться допомогти не грошима навіть, тому що гроші їм не допоможуть - потрібно рятувати душу, перетворювати мислення...»