Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Гість: Джозеф Кезеле, професор кафедри біології в Арізонському християнському університеті (США)
Програма: «Світлі гості»
Ведучий: Владислав Бондарков

 

   Нещодавно у Києві провели дводенний семінар «Молода чи стара Земля». Учасники заходу розглянули такі питання: вік Землі, зв’язок між Писанням, наукою і еволюцією, методи датування, які визначають молодий вік Землі та Сонячної системи, й інші.

   Спікером заходу був доктор Джозеф Кезеле – професор кафедри біології в Арізонському християнському університеті (США).

    Доктор Кезеле є президентом асоціації науковців Арізони. Він брав участь в експедиціях та завдяки його знахідкам було здійснено відкриття, які підтверджують біблійну теорію креаціонізму. Пропонуємо вашій увазі цікаву бесіду із Джозефом Кезеле.

 

   «…Коли ми говоримо про минуле, то у людей мають бути якісь уявлення, що було в минулому.  І те, як люди уявляють собі минуле,  так вони це використовують і в науці. Світські науковці, котрі вірять в еволюцію, розглядають те, що відбувається тепер і оцінюють те, що було в минулому з погляду еволюційної моделі, яку прийняли. А ті науковці, які вірять Біблії, починають з історії Писання і тлумачать докази, які мають сьогодні про минуле, через призму Святого Письма…»

   «…Тільки одне щось може бути правдивим: або смерть була до появи людини, або після. І той, хто намагається стверджувати, що Бог використовував еволюцію, мусить говорити, що ці мільйони років, які були до створення людини, де були смерть і страждання, Бог називає добром. Адже протягом тижня творіння, все, що Бог творив, Він казав, що це добре 6 разів, і 1 раз мовив, що це вельми добре…»

 

   «Божий початковий план не був у тому, щоб ми мали страждання і смерть, хоча Він знав, що відбудеться потім. Писання каже, що від закладин світу Бог знав Свій майбутній план. І Він знав, що Йому потрібно буде віддати Свого Сина як жертву, щоб сплатити  ціну нашого гріха…»

 

    «Світські генетики, які не вірять у Бога, сьогодні розуміють, що кількість мутацій, які є в нашій ДНК, настільки велика, що, ми, насправді, не могли існувати на землі довше, ніж 10 тисяч років…»

 

    «…І ось ця послідовність коду ДНК  ніяк не могла з’явитись через випадковість. Її мав створити Вищий Розум, Бог Біблії. Це те, про що говорять сьогодні генетики. І це великий цвях у труну еволюції…»