Наталя Чеснокова | «Час вірити»
Прес-секретар, викладач Української євангельської теологічної семінарії Наталя Чеснокова розповідає у нашій програмі про масштабний захід – конференцію «Час вірити» у Чернівцях. Головні спікери заходу – відомі американські служителі Ніккі Круз та Гаррі Вілкерсон.
…Колись батько Гаррі – проповідник Девід Вілкерсон - розповів тодішньому лідерові нью-йоркської банди Ніккі Крузу про Христа. Ця історія стала основою для популярних книги та фільму «Хрест і ніж».
…Сьогодні, подорожуючи світом, Ніккі Круз, який, визнавши Ісуса Христа Господом та Спасителем, став служителем, ділиться посланням про Боже прощення та прийняття.
А проповідник Гаррі Вілкерсон продовжує працю свого батька. Він проводить пасторські конференції, а також благодійні заходи в найбідніших країнах світу.
Про шлях від ненависті до любові, відображений у дивовижній життєвій історії Ніккі Круза, розповідає Наталя Чеснокова.
«…Найперша людина, про яку частіше чули – це Ніккі Круз, бо за його біографією знімали фільм. І якщо дивитися цей фільм, здається, що це – фантастика, що це просто гарна християнська історія. Але, виявляється, це уривки на основі біографії конкретної людини - Ніккі Круза, який, справді, був у мафії, і він перетворився на людину, яка їздить світом та свідчить про Божу славу, свідчить про те, що Бог зробив у його житті…»
«…Зокрема, Ніккі Круз написав 17 книг. Але найбільш відомою стала книга «Біжи, малюк, біжи»… Просто зазначу, що вона перекладена 40 мовами світу і є частиною обов’язкової програми шкільної для старших класів у Великобританії, Фінляндії, Нової Зеландії та ще кількох країнах. Це просто книга, яку зобов’язані прочитати школярі…»
«…Треба зазначити, що досягнення Девіда, Ніка та продовжувача справи Девіда – Гаррі Вілкерсона в тому, що вони звернули увагу на підлітків. Тобто, їхньою метою було не лише тих бандитів змінити, які були вже вкорінені у своєму способі життя, а вони, мабуть, перші у світі, звернули увагу на те, що треба попереджувальну якусь роботу проводити, тобто, проводити роботу в школах, проводити зустрічі з підлітками, щоб розказувати, що таке гріх, що таке наркотики, що таке алкоголь, як цьому можна запобігти…»
«…Девід… походив з родини проповідників. І це цікавий момент, як він цей поклик почув. Він прочитав газету. В газеті була фотографія підлітків, які були засуджені за навмисне вбивство. І він дуже гарно запам’ятав цей момент. Він говорить: «Я відчув до них огиду». Тобто, як людина він розумів, наскільки погано вони вчинили. Але в той самий час, як він дивився на цю фотографію, до нього прийшла думка: «Девіде, іди до цих людей». Він певний час намагався противитися цьому, якось аналізувати. Але потім він дійсно вирішив кардинально. Він прийшов у банди, знайшов шляхи до цих людей…»
- Категорія: Інтерв'ю з гостями
- Останнє оновлення: 27 травня 2019