Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Гість: Владислав Сила, директор агенції «Медіа Світ» та організатор вуличних фестивалів «Живи», «Столичного Різдвяного Фестивалю» і «ТвояПасхаFest» 
Програма: «Це реально»
Ведучий: Сергій Цвєтков

 

   Студію Світлого радіо відвідав директор агенції «Медіа Світ» та організатор вуличних фестивалів «Живи», «Столичного Різдвяного Фестивалю» і «ТвояПасхаFest» Владислав Сила. Він узяв участь у програмі «Це реально». Автор та ведучий  Сергій Цвєтков поспілкувався із Владиславом про те, як не загубити Євангеліє в інформаційних потоках та як свідчити про Бога жителям сучасних міст.  

   «Ну, взагалі, мережа - це вже невід'ємна частина нашого життя і далі, напевно, буде все тільки ще більше на ній зав'язано»

 

   «Потік інформації - колосальний: телебачення, радіо, газети, соцмережі... Кожна людина перебуває в десятках, якщо не в сотнях, різних потоків інформації. І, на жаль, багато з цих потоків не цілком коректні, не цілком чесні стосовно людей, щодо якихось обіцянок, закликів, які вони транслюють. Тому загальна недовіра сьогодні існує»

 

   «...Сьогодні мене менше цікавить видима реальність. Я знаю, що коли Його Слово говорить ось це, а я кажу: «Боже, що потрібно від мене, щоб це Слово виповнилося?», я роблю свою частину. Час і строки? Мені байдуже, це буде завтра, післязавтра, я знаю, що коли Бог мені обіцяв - Він зробить. Мені потрібно бути вірним тільки у своїй частині...»

 

   «...Повертаючись до Євангелія - ​​я бачу, що дуже часто ми як віруючі не цінуємо цих людей. Вони невіруючі, так, але ми намагаємося їм за три хвилини упхнути, впарити, сказати все те, що Бог роками, десятиліттями відкривав нам, приводив, показував і т.ін. Не дарма Павло розділяє, що є підготовка ґрунту, є сіяння, полив і жнива. Тому я кожен раз дивлюся: «Боже, моя частина яка? Полив? Підготовка ґрунту?» Й іноді це бувають жнива. Але я не розчаровуюся, якщо Бог не дав мені можливості пожати. Я дивлюся, щоб тим, хто, можливо, працював до мене, не нашкодити...»

 

    «...Життя, якщо воно приходить від Бога (а тільки Бог - Джерело життя), перемагає смерть... Й ось для себе я отримав таке одкровення про те, що життя - це не просто якийсь напрямок, це величезна сила, це енергія і її Джерело - Бог...»

 

   «...Так учиняв Христос - Він не говорив відразу про Царство, Він спочатку... служив, відповідав на потреби, а потім уже, коли людина наповнювала порожнечу ось цю у своєму серці Божою присутністю, їй легко було погодитися і слідувати за Христом»