Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Гості: Віра та Дмитро Усови, сімейні служителі
Програма: «Світлі гості»
Ведучий: Владислав Бондарков

 

   Гармонії у шлюбі бажають, звісно ж, усі подружжя. Але як її досягти? Як зробити так, щоб шлюбні взаємини були щасливими? Біблія дає чіткі відповіді на це запитання. У ній ми можемо знайти принципи, дотримання яких  сприяє гармонії у стосунках. Про ці принципи говоримо із сімейними служителями Вірою та Дмитром Усовими.

 

   «По родині відразу видно, щаслива вона чи нещасна. Тут під килим не сховаєш. І це дуже добре видно по тому, як чоловік з дружиною спілкуються, як вони дивляться одне на одного, як вони слухають одне одного, чи погоджуються з якимись думками... Щасливі сім'ї запам'ятовуються, тому що таких - менше. Що доросліше родинне життя, то щасливих сімей чомусь стає все менше і менше»

 

   «Річ у тому, що всі щасливі сім'ї у своєму житті сповідують принципи однакові. А коли сім'я нещасна, на жаль, варіантів помилок - мільйон ...»

 

   «Один із головних принципів - це проводити разом час. Проводити разом час від рутини побуту. Назвемо це «побаченнями» - спільним проведенням часу, коли чоловік з дружиною цілком віддають увагу одне одному. Не телевізорові, не театру,  не кінотеатрові, а саме одне одному. Ну, це - основа основ. Це - фундамент, на якому вже будуються подальші взаємини... Саме під час цих «побачень» обговорюється щось, планується, розглядаються якісь конфлікти, тобто, все, що накопичилося з минулого разу...»

 

    «...Наприклад, взаємини чоловіка і дружини в рамках «побачення» - це той самий особистий час. [Тут] можна провести аналогію з особистим часом з Богом. Кожна людина-християнин знає, що її віра зміцнюється тільки в цьому особистому часі, в цих особистих стосунках з Богом. Точно так само взаємини чоловіка та дружини - зміцнення, глибина відбуваються тільки тоді, коли є ось ці особисті взаємини, цей час. Назвіть це «побаченнями», або назвіть це «взаєморозумінням». Як це було в Авраама з Сарою - я не знаю. Але, однозначно, вони розуміли одне одного, вони бачили глибину одне одного, вони знали одне одного...»

 

   «...Взаємини між чоловіком і дружиною Богом закладені як повноцінні, гармонійні і зі зростаючою взаємозалежністю, взаємозв'язком... Правильні стосунки між батьками та дітьми стимулюють зростання незалежності дитини, врешті-решт, щоб дитина стала незалежним членом суспільства і почала своє незалежне життя. Взаємини чоловіка та дружини - абсолютно протилежні. Це дві незалежні людини, які не знали одне одного. Вони знаходять одне одного, вони створюють сім'ю, і з двох абсолютно незнайомих людей повинно вийти сплетене одне ціле...»