Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Гостя: Поліна Дудченко, завідувачка Київського міського центру з підтримки грудного вигодовування дітей в Україні, богослов
Програма: «Cвітло підтримки»
Ведуча: Ірина Суботовська

 

  1-7 серпня триватиме Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування. Про грудне вигодовування, яке таке важливе для малюка, а також про самореалізацію жінки говоримо із фахівцем, завідувачкою Київського міського центру з підтримки грудного вигодовування дітей в Україні, дружиною священика, богословом  Поліною Дудченко. Вона знову відвідала нашу студію, щоб поділитися цікавими думками на актуальну тему.

 

     «Шлях людини – це завжди дія, це завжди якась енергія, і її треба кудись скеровувати. Мені дуже подобається, як Королева Алісі говорить ( я дуже часто це цитую): «У нас в країні, для того, щоб лишатися на одному місці, треба весь час бігти. Це правда… Для того, щоб рухатися вперед, треба ще швидше бігти» [з твору «Аліса в Задзеркаллі» – прим.ред]. Але життя відкриває якісь горизонти, відкриває якісь можливості. Мені здається, те, що йде в руки тобі, треба брати ту можливість…»

 

 

   «…Раніше був бум народжуваності. Коли я в пологовому будинку працювала, в мене було дуже багато дітей, яких я потім вела з перших днів, і майже всі вони годувались [грудним вигодовуванням], і годувались довго…»

 

    «Плюс і мінус в тому, чого ця конкретна жінка хоче. Чого вона хоче від життя тут і зараз? Якщо зараз вона хоче бути тільки мамою, і має таку можливість – це прекрасно. Але якщо вона говорить, що «ні, я не хочу сидіти вдома, або не можу, тобто, я хочу підтримати свого чоловіка, свою родину» – різні ситуації [бувають], щоб їй надали всі умови для цього»

 

  «…Якщо жінка чогось хоче, і на це є Божа воля, воно завжди буде… І людина має це відчувати – чи є Боже благословення, чи є Божа воля... І якщо це навіть невелика жертва заради когось, це прекрасно, бо до цього закликає нас Христос»