Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Гість: Ярослав Істомін, композитор
Програма: «Світла музика. Прем’єра»
Ведуча: Ірина Суботовська

 

  Поклоніння – природний стан християнина. Це як повітря, вода та хліб для кожного, хто любить Бога. З композитором Ярославом Істоміним спілкуємось про поклоніння. Також наш гість розповідає про свою творчість, якою він прославляє Бога, та презентує свою нову пісню  «Иисус, Тебе я молюсь».

  «За моїм характером я більш схильний до поклоніння. Я завжди, коли йду вулицею, розмірковую про Бога, у мене якось більше всередині стан поклоніння, ніж ось радість, не знаю, чому. Але це не означає, що я сумний якийсь ходжу. Але моя внутрішність більше журиться перед Богом...»

 

   «...Було багато ситуацій, де я був на межі смерті. Приблизно кожні три роки. І кожен раз просто Бог робив чудо, витягаючи мене практично з того світу...»

 

    «...Мені телефонує моя дуже хороша подруга, солістка, з якою ми альбом записали. І вона розповідає ситуацію, що в церкві вийшла на свідчення одна жінка, яка була затятою атеїсткою. Коли їй говорили про Бога, вона відкидала. Але якимось чином до неї потрапив компакт-диск з альбомом, який я випустив з цією солісткою. Ця жінка послухала декілька пісень, у неї пішли сльози, вона прийшла до церкви і покаялася»

 

    «Я дивлюся на особистість людини. Якщо я бачу, що вона сама по собі світла людина, але в її текстах є натяк на щось погане, я тоді кажу: «Змінімо щось у тексті, для того, щоб тут було все класно, щоб я з цим всім був згоден внутрішньо». Але якщо я з цим не згоден, а людина нічого не хоче зі свого боку робити, я тоді перепрошую, благословляю її, щоб вона десь в іншому місці шукала роботу, з іншим композитором»

 

   «Якщо я, наприклад, лідер прославлення, я бачу, що хтось дуже крутий є в музичному плані, я йому завжди дам місце, для того, щоб ця людина, по-перше, своїм даром прославила Бога, по- друге, щоб її дар примножувався, по-третє, щоб вона могла бути прикладом для інших...»