Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Гостя: Ольга Зиміна, кінопродюсерка
Програма: «Світлі гості»
Ведучий: Владислав Бондарков

 

  Нашу студію відвідала людина, яка має чітке бачення, чого і як вона бажає досягати. І вже це є цікавим. Хочеться ближче познайомитися з такою людиною, хочеться  дізнатись, як саме вона досягає своєї мрії і як це змінює та збагачує її життя… Знайомтесь: кінопродюсерка Ольга Зиміна.

  «Продюсер - це дуже широке поняття, тому що є декілька напрямків. Є продюсери, які створюють ідеї. Є продюсери, які займаються виключно бюджетом. Є продюсери, які інвестують в певні проекти. І всі вони - люди, котрі підпадають під розуміння продюсера. Продюсер, яким я себе бачу - це людина, котра спочатку знаходить ідею, яка їй подобається, вона наймає команду, і, відповідно, знаходить інвестиції, знаходить людей, котрі будуть вкладати в цей проект, і власне кажучи, проводить цей проект до самого кінця...»

 

  «Для мене поняття християнського кіно - це фільм, в якому є мораль. Фільм, який змушує людей замислюватися про те, де вони перебувають у житті, до чого вони йдуть, заради чого вони щось роблять. Фільми, які я бачила (те, що Бог мені показував), - вони завжди в собі мають Христа. Тому що коли ми говоримо просто про якісь позитивні, натхненні моменти в житті, тоді нам не потрібен для цього Христос. Тут достатньо багато книжок і літератури, які тебе надихають. Із Христом це нічого спільного не має...»

«Ті історії, які бентежать віруючих людей і, можливо, невіруючих (те, що написано, але про що не йдеться), - ситуації, які відбувалися і з Авраамом, і з Мойсеєм, і абсолютно з усіма персонажами Біблії, з Давидом, і їхні падіння, і їхні підняття, і їхня любов до Бога, і, найголовніше, - Божа любов до них... Я хочу показати те, що ці люди - такі ж, як ми і ви сьогодні. Що у цих людей, попри те, що вони йшли за Богом, були такі ж проблеми. В них усіх були сумніви. Вони всі падали і Бог їх піднімав, рівно стільки разів, скільки вони поверталися до Нього. Я хочу показати персонажів, з котрими люди можуть себе асоціювати. Я хочу, щоб люди, дивлячись фільми або серіали, які я роблю,  розуміли, що немає ідеального світу, що є тільки один ідеальний Бог, а люди є люди, і Його любов нас змінює...»