Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Гість: Євген Костянтинник, місіонер у Папуа Новій Гвінеї
Програма: «Світлі гості»
Ведуча: Ірина Суботовська

 

  Служити місіонером в іншій країні, особливо такій екзотичній, як Папуа Нова Гвінея, звісно, непросто. Потрібно багато чим поступатись, багато чим жертвувати. Але якщо Господь справді закликає до цього служіння, до цієї жертовності, натомість Він дає набагато більше. Місіонер у Папуа Новій Гвінеї Євген Костянтинник розповідає, як Бог винагородив його та його родину після того, як вони залишили рідний дім, друзів та звичне життя, щоб поїхати на місію в іншу країну…

 

  «Реально ми відчуваємо, що наш дім - це Папуа Нова Гвінея. Ми вже почуваємося папуасами. І коли ми повертаємося в Україну, ми почуваємось уже некомфортно, почуваємось, ніби ми - в гостях...»

  «... Це добре, що Бог не показує майбутнього, й Він нас готує до якихось рішень, до якихось труднощів, до якихось викликів поступово. Коли ми готові, Він це допускає в житті, для того, щоб ми могли пройти, стати сильнішими...»

  «Місіонер - це людина, яка повинна бути готовою все робити. Реально те, що ти ніколи не робив. Це і садити город... Я раніше ніколи 10 днів не йшов пішки, щоб проповідувати Євангеліє... Це і зробити структуру церкви. Ми молилися, як це все правильно організувати... Тому що ти постійно працюєш з людьми. Це і полагодити машину, коли ти не знаєш, як. Лікувати людей, коли ти ніколи не вчився на це. І багато- багато іншого. Місіонер - це людина, яка повинна бути готовою все робити... І чого ми навчилися, - що коли ти їдеш на місію, Бог готує»

 «Бог не закликає кваліфікованих. Він кваліфікує покликаних... Тому найважливіше - це отримати слово від Бога. Якщо Бог тебе закликає до конкретної країни і в тебе немає грошей, немає контактів, немає друзів (у нас так було), - довірся Богові. Якщо Він тебе закликає - Він тебе забезпечить»

 

«Дуже важливо, щоб у тебе було бачення від Бога, куди тобі йти, що тобі робити. А якщо у тебе є бачення, покликання від Бога, все інше буде просто слідувати цьому баченню: і ресурси, і фінанси, і підтримка. Бо ти не сам робиш - ти робиш те, що тобі сказав Бог. І Бог буде підтримувати це служіння і це бачення»