Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Гість: Тихон Вєтров, автор та виконавець пісень
 Програма: «Світлі гості»
Ведуча: Ірина Суботовська

 

  Автор та виконавець пісень Тихон Вєтров розповідає про те, як і коли захопився музикою, як Господь здійснює його творчі мрії, а також про те, як благодать, якою так щедро наділяє Бог, сьогодні впливає на його життя та стан душі…  А ще Тихон говорить про важливу роль духовного наставника у процесі боротьби із залежністю, через яку пройшов сам…

 
«... Багато емоцій різних було, негативних також. Стресів. Боротьби багато. Бурхливим було життя... Але нині просто є благодать певна. Є благодать, є влаштованість, є уповання на Бога і мені - спокійніше. Я сплю спокійно»

 

«У цього чоловіка... класна дружина, у нього все добре. Чому він п'є? Він з жиру біситься? Треба розібратися в причині. Хвороба ж лікується як? Це ж не наслідок, а причину треба лікувати. І тоді ця хвороба сама собою зникне. А з ним [залежним] треба особисто [працювати]. Йому потрібна людина, яка допоможе - і духівник, і психолог в одній особі. Те, що відбувається в християнських центрах наших, якщо там на своєму місці служитель, то як раз ось це і відбувається. Я - приклад цього...»

 

«... Так, це не просто. Це не місяць і не два, як люди думають. Він вживав 10 років і прийшов - і за 2 місяці у нього все зміниться. Ні, це цілий шлях. Треба відмотати, повернутися до себе нормального. А потрібен провідник обов'язково, який буде духовно допомагати, психологічно допомагати... Це ж треба розбивати твердині...»

 

«... Напевно, [найбільший] дефіцит сьогодні - це мир Божий в серці. Тому що марнота дуже сильно поглинає і замилює погляд. І, можливо, ти не бачиш того, що в загальному-то і дасть щастя. Ось я бажаю кожному мати такий стан серця, щоб не упустити ось цього моменту, коли Бог покаже те, що ти чекаєш або шукаєш, або того, кого ти чекаєш... Ось цього стану серця, там де мир, спокій, благодать, мудрість певна, ось таке я бажаю людям мати сьогодні, коли марнота...»