У нас в гостях був служитель церкви, диякон, керівник музичної групи прославлення церкви «Сила воскресіння» - Ігор Сідоров. Ще наш гість займається проповіддю Євангелії у місцях позбавлення волі. Також Ігор – батько 5-х діток, і сам є благословенням для інших людей. Але так було не завжди.

У 17 років наш гість потрапив до в’язниці, а у 18 років почав вживати наркотики. Ігор намагався щось міняти… Міняв географію: тікав до Тайги, до Ялти, змінював коло друзів, але зрозумів що всі ці дії ні до чого не приводять. Він став рабом гріха. Дружина, яка все це бачила хотіла допомогти чоловіку – робила все можливе: звертались до лікарів, до екстрасенсів, але нічого не мінялось… поки сім’я не потрапила до церкви. Це стало початком змін. Ігор зайшов до церкви і вийшов, а от його дружина Ірина прийняла Христа у своє серце… і почала молитися за свого чоловіка. Посилена молитва тривала 5 років!

Видимі фактори – це те, що часто руйнує віру. За 5 років Ігоря не можна було пізнати: він важив 40 кг, його тіло гнило, було зараження крові, сам Ігор каже що він був на той час як Лазар. І от коли він нікому не був потрібен, тим паче собі, він пережив особисту зустріч з Христом… В той день, Господь дав йому нове життя, новий шанс, новий аркуш для життя.

18 років наркотичної залежності – це дуже важкий шлях як для Ігоря так і для його дружини Ірини… П’ять років молитов і боротьби за життя чоловіка, величезне бажання змінити все, і найголовніше – велика любов Божа – змінили долю цієї подружньої пари.