Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Гостя: Наталія Єрісова
Програма: «Шановна пані» (частина 1)
Ведуча: Світлана Горлушко

 

  Життєва історія Наталії Єрісової – одне з багатьох свідчень Божої величі та могутності. Одного разу переконана атеїстка схилилася перед Господом і визнала Його Спасителем і своїм Небесним Отцем. Як саме це сталося, що цьому сприяло – ви дізнаєтеся з чергового випуску програми «Шановна пані».

 

«Бог спостерігає за кожною людиною, Він знає кожну людину, і Він підводить, так акуратно, до якогось моменту в житті, щоб дати шанс людині зробити вибір. І ось для мене тоді настав цей шанс...»

 «... Я пізніше почула [історію], притчу, можна сказати, про те, як один студент віруючий був і професор - невіруючий - звернувся до аудиторії і каже:« Якщо серед вас є віруючі, підведіться, будь ласка». І цей студент не міг не піднятися. Він підвівся, і цей професор каже: «Як ви можете читати Біблію, що ви там розумієте?! Я професор, у мене кілька освіт вищих і я не розумію». А студент каже: «Ви читаєте чужого листа. Є Бог Отець і Отець написав листа Своїм дітям. Потрібно стати Божою дитиною, щоб розуміти, що написано в Біблії»

 

 «Я би сказала так: будь-яка людина, котра щиро прийняла у своє серце Бога, Ісуса Христа, стає Божою дитиною і підпадає вже під опіку Бога. Відбувається народження згори. Відбувається дар Святого Духа, як написано в Біблії. І вже не ти керуєш своїм життям, а Дух Святий. І думки, якісь дії проходять через серце. І вже щось тобі зсередини підказує, що добре, а що - погано. І карта, за якою ми живемо, вже віруючі люди, - це Біблія, це Слово Боже. Це Слово Отця Своїм дітям...»

 

 «Бог створив Церкву саме для того, щоб кожен мав Божу родину. Змінює спілкування з віруючими сприйняття світу, сприйняття себе. Дуже важливо перебувати в домі Божому, перебувати в служінні. Це мені допомогло дуже сильно вирости і духовно, і поміняти не тільки себе - і оточення своє»