Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Гість: Ігор Коваленко, музикант
Програма: «Світлі гості»
Ведуча: Ірина Суботовська

 

  Наш гість, музикант Ігор Коваленко, не тільки розповів про своє служіння, але й поділився цінними думками про важливість такої людської якості як щирість, вміння просити вибачення і, навпаки, прощати, здатність підкорятися Божій істині та змінюватися відповідно до неї. Усе це наближає нас до Господа, Який – святий та досконалий і Який чекає, щоб і ми досягали цієї святості у нашому повсякденному житті…

 

«Є кілька якостей, за які я тримаюся в своєму житті двома руками. Перша якість - це щирість. Часто вона, чесно сказати, заважає - в родині, з друзями... Але я борюся за те, щоб не бути лицемірним, я ненавиджу лицемірство. Чесність, щирість - це ті якості, за які я тримаюся. Я вірю в те, що з щирим Бог учиняє щиро, тому я за це тримаюся»

 

«Я бачу істину якусь і я на ній стою, і навіть якщо вона конфронтує зі мною і я хочу поміняти [її], я розумію: я не правий, а не істина не права (а мені хочеться бути правим і насолоджуватися життям). Я однак розумію: я не правий, мені треба змінитися. Я намагаюся під цю істину себе підігнути і це важко»

 

«Я киплю всередині - і розумію, що я від цього виснажуюсь. Я від цього втрачаю мир, я нещасливий, мені цей тягар важко нести, він мені не потрібен. І я йду, пам'ятаю, вулицею, киплю, ...і потім я розумію: набагато простіше сказати: «Господи, прости...»

 

«Я хочу сказати, що прощення - це така сила насправді. Я навіть мрію випробувати силу прощення... Якщо у вас є якась образа, це така благодать - відчути силу прощення. Вона набагато сильніша, вона набагато могутніша. Треба просто Бога попросити, і Він це зробить»