Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Гостя: Ірина Сіданіч, доктор педагогічних наук, доцент, професор, член редколегії часопису «Слово вчителю»
Програма: «Світлі гості»
Ведучий: Владислав Бондарков

 

  Як виховати дитину на  християнських істинах? Як донести їх до кожного серця? Ці питання  хвилюють багатьох фахівців у галузі освіти. Доктор педагогічних наук, професор, член редколегії часопису «Слово вчителю» Ірина Сіданіч розповідає про ініціативи та проєкти, які реалізують в Україні на благо всього суспільства.

 

«… Ми говоримо про журнал «Слово вчителю», який як настільна книга [для педагогів]. 2019 рік був присвячений родині, і ми в кожному журналі висвітлювали важливість сімейного духовно-морального виховання…»

 
 «… Ми сьогодні стоїмо на позиції, як інтегрувати біблійні цінності у шкільні предмети. І ми зробили посібник «Інтеграція Біблії в математичну освіту», зробили посібник (і зараз його удосконалюємо) [про те], як біблійні істини в спортивну тематику ввести, як готувати тренерів і спортсменів саме на біблійних істинах, і багато задумок [є]. Але найголовніше, що ми маємо можливості радіти тому, що у нас є магістратура, яка готує фахівців  - викладачів предметів духовно-морального спрямування…»

«Від нашого Міністерства освіти ми будемо чекати кожного року все більше і більше вимог, щоби випускники були підготовленими, грамотними, щоб ми були конкурентоспроможними, не тільки для Європи, але й для всього світу. А наша конкуренція ось тут закладена – у Біблії. Ми розуміємо, що з любов’ю до людей,  з любов’ю до дітей,   з любов’ю до Творця,   з любов’ю до нашої країни все це можна подолати»

 

 «… Без родини і без підготовки до щасливої родини немає майбутнього. Ми розуміємо, що якби ми з вами з дитинства мали перед очима [сім’ї] щасливих друзів, батьків, рідних, а потім ще і прочитали це в такій літературі, яка би нас  переконала в цьому, ми багато би помилок уникнули в своєму дорослому житті…»

 

«… Я настільки люблю читати Біблію. Настільки я чую і бачу в кожному кроці  Його [Бога] присутність. Мені подобається вислів дітей, коли вони кажуть: «От не побачимо – не повіримо». А я відповідаю: «Ви знаєте, от коли повірите – тоді побачите». І я живий такий приклад того, що я бачу кожного дня і кожної хвилини. Я іду по життю – й тільки дякую, дякую і дякую [Богові]…»