Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Гість: Веніамін Бринза, проректор Ірпінської біблійної семінарії, пастор церкви «Добра новина»
Рубрика: «Добре слово»
Ведуча: Олеся Василенко
 

  Як будувати спільне майбутнє  з тим, з ким, у тебе, можливо, конфлікт або навіть насильницьке минуле? З чого починається примирення? Своїм коментарем слухачів підбадьорює і допомагає збагнути важливі істини Божого Слова проректор Ірпінської біблійної семінарії, пастор церкви «Добра новина» Веніамін Бринза.

 

«Мир – це, мабуть, те, що найдорожче. Це найбільше благо, яке дає людині жити в спокої, дає людині можливість працювати, творити. Без миру не можуть існувати сім’ї наші, не можуть існувати держави… І Христос, коли був на землі і вчив Своїх учнів, Своїх послідовників, Він вчив дуже важливого: щоб вони між собою зберігали мир…»

 

«Ви знаєте, коли нам живеться добре, ми не цінуємо миру. Але як тільки виникає суперечка, як тільки виникає якась ворожнеча, ми починаємо в цьому всьому жадати миру… І тому тільки той по-справжньому цінує мир, хто потерпів, а не той, хто нападав…»

 

«Друзі, Христос, Який народився на землі заради нашого спасіння, Він приніс людям закон взаємного служіння, взаємного всепрощення, любові, мирного співіснування,  і якщо поки немає такого повного зовнішнього миру серед людей, це тому, що люди – грішні…»