Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Рубрика: «Тема дня»
Гість: Микола Єжов, сімейний консультант
Ведуча: Ірина Суботовська

 

  «Я пліткую. Як  дати раду цій проблемі?». Напевно, мало хто в онлайн-пошуковику  лишає такий запит. Але як усе ж  подолати цю проблему, коли ти розумієш, що 60% усього, що виходить із твоїх уст – це розмови про інших за їх відсутності? Ми спробували з’ясувати це, разом із сімейним консультантом Миколою Єжовим.
  

 «Узагалі, що таке плітки? Є одне таке визначення, яке мені якось запам'яталося (не пам'ятаю, звідки, але мене воно дуже влаштовує), що плітки - це розмова про проблеми людей, які ви не створювали і яких ви не вирішуєте. Насправді, плітки - це розмови про людей позаочі, це, взагалі-то, явище низькопробне, і з погляду моралі, і з погляду духовності, і, взагалі, з погляду культури, етики...»

 

 «Я скажу практичний рецепт, якщо кожна людина зробить собі такий виклик певний. Виклик полягає в тому, щоб стати на шлях особистісного зростання. Особистісне зростання і особистісний розвиток - це якраз те, що допомагає відразу ж вийти із так званої зони комфорту, ​​тому що ось якраз зона комфорту - це і є та територія, де людям властиво пліткувати...»

 

«Справжня комунікація - це розмова між собою, один про одного. Адже, коли людям цікаво одне з одним спілкуватися, їм не до інших...»

 

«Плітки чомусь у мене твердо асоціюються зі словом «цвіль». А цвіль виникає де? Вона виникає там, де сиро і тепло. Тобто, де є таке середовище певне. Тому що потрібно робити? Відчинити кватирку, покинути цю територію, ну, в загальному, треба виходити з цього застояного становища, оскільки, як кажуть, зона комфорту - цвинтар для потенціалу. У кожної людини є здатність до більшого і кожна людина гідна кращого, але ось це псевдозадоволення говорити про інших, про їхні вади, пороки, нехай навіть і реальні, ...ми завжди витрачаємо свої ресурси, але ми ніколи не можемо нічого більшого отримати...»