Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світлі гості»
Гість: Василь Войтович, президент ЄТС (Київ)
Ведуча: Ірина Суботовська
 

  Ми живемо у такий час, коли вся суспільна діяльність -  комунікація, робота, купівля товарів, проведення заходів - переходить у цифровий формат. Добре це чи погано? На актуальну тему спілкуємося зі служителем,  президентом Євангельської теологічної семінарії Василем Войтовичем.

  А ще Василь Миколайович розповів про духовну працю семінарії, зокрема, про результати програми дистанційного навчання, яку заклад надає для студентів.

«…Коли дме вітер, він не тільки приносить прохолоду, він ще й приносить пісок… І так само в тому, що ми маємо в сучасності – технології – воно приносить нам і дещо добре, і дещо погане. Всі говорять провідні психологи, що діти – теперішнє покоління, яке сидить в інтернеті, - не розвивається. Не стають вони такими логічно мислячими, як попередники їхні…»

«Наше покоління читало багато, воно багато писало, воно мислило. Теперішнє покоління цього не робить»

«Я, взагалі, так, між іншим, дав би пораду батькам, щоб вони контролювали своїх дітей, куди вони свій час вкладають, як вони проводять свій час і, взагалі, мали контроль над комп’ютером, їхнім телефоном. До речі, можна перевірити історію – все, куди дитина заходила, і це важливо було б, щоб батьки перевіряли, де вона ходила, що вона дивилась, і що вона слухала…»