Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Рубрика: «Обласна ефірна перекличка»
Гість: Владислав Рогожин, майстер-тренер Міжнародного центру батьківства (м. Дніпро)
Ведуча: Ірина Суботовська

 

 

   Із Владиславом Рогожиним, майстром-тренером Міжнародного центру батьківства з м. Дніпра обговорюємо надзвичайно актуальні питання – як бути успішним батьком та як правильно виховувати дітей, як чоловікові та дружині будувати теплі взаємини, де шукати зцілення від глибоких травм дитинства і яке значення в цьому процесі має Божа благодать. Про все це – у нашій рубриці.

«... Якщо, як у моєму випадку, ти виріс сам, без батька, і, по суті, без матері, то ти починаєш натикатися на те, що всередині тебе є серйозні прогалини, як бути сином, а через те, що ти не знаєш, як бути сином, тобі важко зрозуміти, як бути татом»

 

«... Є, наприклад, холодність, коли в цілому жінка з усіма відкрита, а тільки зі своїм чоловіком холодна. Якщо це так, то в основному, найімовірніше, причина - в чоловікові, в його поведінці щодо неї, в його нелюбові. І його нелюбов поселила цей холод у її душу. І тоді від його поведінки залежить дуже багато чого. А є людина закрита по життю, коли коріння цього холоду йдуть глибоко в дитинство...»

 

«... Якщо разом з любов'ю одне до одного ставитися, можна зцілитися згодом від найглибших емоційних травм. Якщо мати це спілкування, розкриватися один перед одним. Я завжди кажу: найважливіше - це диван і чашка чаю. Сіли разом - і розмовляйте, розмовляйте, розмовляйте, головне - з повагою одне до одного. Розкривайтеся - і відбуваються просто чудові перетворення в душі»

 

«... «Синдром рятівниці» - це співзалежність із людиною, яка сама не хоче змінюватися. Якщо чоловік або дружина хочуть мінятися - це одна розмова. Він буде щось читати, він буде ходити на консультацію, він буде молитися, він буде шукати якийсь вихід...»