Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Рубрика: «Обласна ефірна перекличка»
Гість: Микола Конончук, пастор церкви УЦХВЄ (смт. Ічня Чернігівської обл.)
Ведуча: Інеса Опіканець
 

 

  Пастор церкви УЦХВЄ Микола Конончук із смт. Ічня Чернігівської області розповідає про свій мальовничий край, а також розважає над питанням: яких служителів шукає Собі Бог? Хто вони – особливі чи звичайні люди? І яка риса є надзвичайно важливою для служителя Божого?

 

«Узагалі-то, один тільки Праведник жив на цій землі – це Господь Ісус Христос. А всі люди віруючі виправдовуються і отримують праведність Його тільки через віру. Тому ідеальних людей узагалі не існує…»

 

«Якщо ви подивитеся на всю історію біблійну, то Бог завжди Собі вибирав людей звичайних, які, можливо, нічим не відрізнялися від інших людей, і навіть характером були неідеальними людьми: Авраам, Мойсей… Ми знаємо минуле Мойсея перед тим, як його Бог покликав до служіння. Далі ми можемо сказати за царя Давида…»

 

«… Бог Собі шукає людей. Так, як Він висловився відносно царя Давида, який ще не був на той час царем, але Він сказав, що «Я дивлюсь не так, як дивиться людина, я дивлюсь на серце. Я знайшов Собі мужа по серцю, котрий виконає всі Мої задуми»

 

 «… Так само я можу казати про своє власне життя: Бог мене покликав. Я нічим не відрізняюся, я не кращий від інших людей, але Богові так було до вподоби, Бог мене покликав і я намагаюся звершувати це служіння, яке Бог мені доручив»

 

 «Є людська думка, а є думка Божа. Бог на нас дивиться зовсім по-іншому, ніж на нас дивляться інші люди або, скажімо навіть, самі на себе ми поглядаємо. І якщо, знову ж таки, згадати про цих біблійних героїв – Авраама, Мойсея, згадати пророків – вони всі казали, що «ми не гідні, не варті щось робити в Ім’я Господнє», але Бог їх уподобав…»

 

«… Від доморядників Божих, яких Бог покликав і ввірив їм служіння, вимагається, щоб вони були вірними». Я сказав би, що це дуже важлива якість служителя Божого. І Бог бачить це серце, яке справді віддане Йому і таких Бог вибирає Собі на служіння…»