Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Рубрика: «Тема дня»
Гість: Сергій Темносагатий, служитель
Ведучий: Владислав Бондарков

 

  Як мати мир зі всіма людьми? Це дуже непросто. Але Біблія пропонує нам принципи, застосовуючи які, ми можемо досягати миру зі всіма. Важливе наше бажання вчинити якнайкраще у конфліктній ситуації. Про це говорить служитель Сергій Темносагатий.

«... Перше - те, що для мене видається дуже важливим: якщо з вашого боку це можливо - зробіть перший крок, щоб з цією людиною примиритися. Треба, щоб зі свого боку ви робили найкраще, що залежить від вас. І якщо ви розумієте, що ви зробили найкраще - ви зробили крок на примирення, а з боку людини немає відповіді, то скажу вам: ви зробили найкраще зі свого боку. І те, що я бачу в Писанні, це одна з важливих істин - це, щоб ми не ходили під цим тягарем...»

 

«Якщо ви попросили вибачення, ви були не праві, і ви зробили зі свого боку все найкраще, а у відповідь ви не отримали очікуваного, вам потрібно просто заспокоїтися і розуміти, що ви зробили правильний вчинок з погляду Слова Божого. І тому будьте вільні від будь-якого осуду, від будь-якої провини...»

 

«Тепер інше: якщо ви бачите, що з вами вчинили нечесно, несправедливо і ви маєте право образитися, маєте право вимагати справедливого суду над цією людиною, скажу вам: Бог не закликає нас судити, Бог не закликає нас жити в осудженні. Тому що, роздаючи осуд, ми збираємо це в своє життя...»

 

«Я думаю, що сам момент усвідомлення, що ми прийняті Богом не на підставі наших справ, а на підставі Його доброти, дає нам розуміння, що ми можемо так само бути тим, хто виявляє Христа для інших людей...»

 

«... Саме рішення наше піти на користь Слова Божого і слів Христа, вивільняє Божу атмосферу на життя цих людей. І вони усвідомлюють, що коли ви є поруч і ви не ті, хто засуджує, а ті, хто виправдовує, вони розуміють, що вони отримали шанс, щоб їхнє ставлення до вас або ваші взаємини змінилися»