Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світла музика. Прем’єра»
Гість: Роман Ващук, співак
Ведуча: Ірина Суботовська

 

  Християнські виконавці Роман Ващук і Алла Чепікова випустили нову пісню «Ты сможешь». Сьогодні Роман представляє цю пісню у нашій програмі.

  Співак зазначив: «Нині, як ніколи, актуальні слова - ти зможеш! Дуже радий виконати пісню, яка мотивує, разом із чудовою співачкою і її авторкою Аллою Чепіковою. Уже тепер отримую подяки та приємні відгуки про силу цього треку. Нехай мільйони слухачів надихнуться жити і бути відповіддю для ближнього»…

 

«Ну, можна багато про що говорити [за що вдячний]. По-перше, це пісні. Слава Богу, приємно, що виходять нові пісні. Відео так само. Що є ідеї на нові проекти. Зараз пишемо пісню на слова і музику Ярослава Істоміна, він у Німеччині проживає. Це дуже цікавий [автор]…»

 
«… Мені зараз іноді просто люди зі світу говорять: «Знаєш, класні пісні, але співай не тільки про світло, не тільки про щось таке радісне, а співай про ті теми, в яких люди перебувають у навколишньому світі. І я так замислився, що, можливо, варто заспівати про якийсь такий стан складний, у якому людина перебуває, або депресію, або якийсь розпач, і показати можливість виходу з цього стану. І оця пісня Ярослава, яка зараз пишеться, вона якраз про таке…»

 

«Ця пісня  - «Ты сможешь» - вона є така мотиваційна. Що я зміг? Я в процесі… Я працюю. Я працюю над собою. Працюю над піснями. У нас народилася донечка. Це теж великий благословенний етап у нашому житті…»

 

«… І це моя молитва про те, щоб пісні звучали у світі. Щоб [їх чули] люди, які не ходять у церкву, не знають Бога як Спасителя… Коли в мене запитують про щось, я кажу, що класно солити вже посолене… Це класно, коли ти в церкві. Але гарно солити там, де ця сіль потрібна. Для мене це величезний привілей - бувати в таких місцях, де люди не знають Бога, і такі дати, як Пасха або Різдво   відчиняють двері на будь-який концерт або  якийсь захід, куди ти можеш прийти і сказати про Бога і люди відкриті…»

 

 «Бог завжди поруч. Тому що ця пісня [«Ты сможешь»] мотивує людей рухатись далі. «Ты сможешь» - тільки ці слова були, тому що ці два слова мають наслідок. Що це не просто слова – констатація факту, а це слова, коли можна ставити три крапки… Тому що в кожному дні ти ідеш на якісь випробування, просто йдеш по цьому життю. І щоби ти розумів, що ти зможеш, тому що ти не один. Люди, можливо, відчувають якусь самотність. Ти не один. Бог завжди поруч…»